Komentari 43

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    snjeska83
    hvala mala,drzi fige da sve bude ok :)
  • Default avatar -
    anx
    nagrade su super...ne zna se koja bolja....nadam se da ću i ja nešto osvojiti ....:)
  • Avatar sanjamanja
    sanjamanja
    Odlicne su nagrade, a posebno me veseli komplet knjiga! Nadam se da cu ovog puta imati srece! :)
  • Avatar silvijazd
    silvijazd
    nagrade su super..... samo nastavite tako...
  • Default avatar -
    dupinlala
    nikada ništa nisam dobila i nadam se nečemu jer su nagrade više nego korisne
  • Avatar PetraHanna
    PetraHanna
    Nemam bas srece sa nagradnim igrama, al mozda budem imala s ovom... jer nagrade su super.... nada umire zadnja =)))
  • Avatar Stormblast
    Stormblast
    Nagrade su genijalne, ali ja samo želim ove japanke od Crogsica! <3 *-* predobre suuuuu!!!! :D hvala,Zdrava Krava! ;)
  • Default avatar -
    lepeza
    nagrade su fenomenalne, ja bi melvituuu :-))))))
  • Default avatar -
    magdalena_24
    I ja biiiiiiii!!! iako se ne mogu odlučiti što :D
  • Default avatar -
    palunka
    ja bih željela jedne sandalice od špage ,tako su lijepe.....
  • Default avatar -
    maraja
    Super su nagrade,ovo Nuxe ulje si priželjkujem svako ljeto,jučer sam ga opet škicala u ljekarni ali je skupo,prijavila sam se za njega. Biomedis losion za sunčanje imam i od njega dobim takvu prekrasnu boju a i koža je mekana.Vrijeme da …prikaži još!
  • Default avatar -
    exceptia
    Potajno se nadam nekoj nagradi! Super su stvarčice!
  • Default avatar -
    dipol26
    nadam se nagradi prvi put u životu da nešto dobijem!!!!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    palunka
    nagrade su super,evo i ja se prijavila...svima puno sreće!!!!!!
  • Default avatar -
    nina0407
    4.07.mi je rođendan pa se nadam poklonu jer bi već i bio red da dobijem nakon stotine poslanih prijava.
  • Default avatar -
    mandulj
    uh da bar i ja nesto dobijem, sretno svima!!
  • Default avatar -
    stella225
    dijeli se 45 nagrada..pa valjda ću i ja nešto osvojit! ;))
  • Default avatar -
    matejahranjec
    nuxe, volim, molim vas!!!!!
  • Default avatar -
    majaaa20
    I meni su odlične nagrade..nadam se somatoline, uff :)))..nego, da pitam ako netko zna...ja sam se sad tek registrirala, a prije toga sam ispunjavala puuuno puta ovo za nagradu igru? je li to nema veze jedno s drugim?nije bitno ako …prikaži još!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Meni Somatoline može! :) Već dugo vijam tu anticelulitnu kremu možda me sad sreća posluži!Nestrpljivo čekam objavu dobitnika!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.