Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    BETCHE
    Ja zaista ne vidim koja je svrha pitanja chitatelja, kad je svaki odgovor lekara..."individualni razlog"....i "obavezna lechnichka pretraga".....Jel to samo zbog popunjavanja rubrika? Ipak mislim da kad su se vech prihvatili da odgovaraju chitateljima, prihvate vechu odgovornost od te da …prikaži još!
  • Default avatar -
    padme
    Meni osobno ne bi smetalo da mi se liječnik obraća na ti. Dapače na takav način sam puno slobodnija i opuštenija i lakše mi je pitat sve što me zanima. Isto tako mislim da bi bilo neodgovorno od liječnika u …prikaži još!
  • Default avatar -
    marber
    Molim objašnjenje.Vadila sam hormone štitnjače i ovako piše u nalazu:TPO>7500.i piše da mi sve upućuje na imunotireopatiju.Što to znači?FT4-11,2 FT3-3,17 TSH.4,411 TgAT-297,86.
  • Default avatar -
    astra24
    Zanimljiva pitanja i odgovori,ali moj komentar nema veze s medicinom,već s kulturom.Smeta mi da se liječnica obraća ljudima sa "TI". Mislim da je to krajnje nekulturno i neprofesionalno.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga BETCHE, Stručnjacima Zdrave Krave stižu brojna pitanja i samo na neka je moguće odgovoriti, jer nikad ne treba zaboraviti koliko smo svi različit, a kad su ozbiljnije zdravstvene teškoće u pitanju ni jedan liječnik bez detaljnog pregleda ne može …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.