Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tapi
    jasno mi je da se nekoga tko ima endogeni uzrok za bilo što, pa tako i za depresiju, treba liječiti antidepresivima. ali ne slažem se da one koji nemaju endogeni uzrok treba liječiti razgovorima... tu je psihijatrija i psihologija pogriješila …prikaži još!
  • Default avatar -
    Chloee
    http://depressia.freeforums.net
  • Default avatar -
    tetrapak
    lijecim se od depresije nesto vise od godinu dana, iako imam osjecaj da ju oduvijek imam (21 god imam). cesto mislim da sam samo lijena, godinama su me roditelji, i ja sama sebe, tako opisivali, ali osjecam se uzasno lose …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    ORBANICA! Najbolja psihijatrica na svijetu! Ja promijenila,4,5 prije negoli dosla k njoj. Izvukla me iz teske depresije. Pomoc lijekova, ali i pomocu terapije i njene super vesele osobnosti!!!!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.