Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    trnje
    sviđa mi se ovo.svaka promjena životnih navika na bolje je dobrodošla.
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Zaista korisna igra.
  • Default avatar -
    dklikic
    well done
  • Default avatar -
    tajo
    SUPER SAMO DA JOŠ I NEŠTO OSVOJIM
  • Default avatar -
    Dexion
    kao da sam se drogirala sa secerom...zar sam jedina koja drhti?
  • Default avatar -
    Jasminka49
    Ja vec dvije godine ne jedem bijeli secer.Iskljucivo koristim STEVIU.Prve godine nisam bila u mogucnosti u Holandiji je nabaviti,tako da sam to morala ciniti iz Belgije alinije mi zao ni truda niti novca.Svakome bi taj secer preporucila. Bijelo brasno isto …prikaži još!
  • Default avatar -
    sybila
    Krajem prošle godinesam lagano počela zamijenjivati bijeli šećer sa stevijom, sad na početku i suprug i ja sve napitke sladimo stevijom, a slijedeći korak su kolači :-). Izazov je stvarno odličan!
  • Default avatar -
    jednababaroga
    Ja steviju koristim u kavi i caju i super mi je, al nikako da pocnem koristiti u kolacima jer se bojim da necu uspit odredit koliko stevije stavit, i ocu li uopce dobiti tijestu/kremu gustoce kakva bi trebala bit
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Bijeli šećer ne konzumiram već jako dugo. Sve napitke zaslađujem sa umjetnim zaslađivačem u tableticama. Ili koristim za jela koje konzumiram prirodni med.
  • Default avatar -
    sanja44
    i kod nas se prije par mjeseci udomaćila stevija za kavu i čaj, ali isto kao i ostale cure nikako da krenem na sljedeći korak. Na proljeće ju planiram kupiti i posaditi u vrt, pa sama sušiti listiće - da …prikaži još!
  • Default avatar -
    baarbyka
    Gdje se može kupiti sadnice stevije? Kakva su vaša iskustva s uzgojem? Hvala!
  • Avatar su777
    su777
    ja definitivno želim se poćeti zdravo hraniti neosjećam se dobro od nove godine se osjećam napuhano i nelagodno voljela bih izbacit bijeli šećer i poćeti koristiti SteSweet stevije, zdrave i prirodne alternative šećeru
  • Avatar indica
    indica
    Odluke o nekoj promjeni mi se već davno vrte u glavi.Sve su vezane za neki zdrav način života, tako ću početi od onoga čime se hranim....
  • Default avatar -
    sanapj
    ja sam vec na neki nacin zapocela zivjeti zivot bez bijelog secera, ali ne u potpunosti, tako da ce mi savjeti dobro doci. takodje na gluten free dijeti sam upoznala jedan novi zivot, cinjenica je da ne primjenjujem gluten free …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.