Komentari 71

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tursy
    jel ima veze ako nisam iz Hr vec iz BiH? :D
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga tursy, u nagradnoj igri možeš sudjelovati i ako nisi iz Hrvatske. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar madi
    madi
    Bas mi ovo treba za moju dijetu
  • Avatar jasena
    jasena
    Super nagradna igra i sretno svima nama:)) Pozdrav od Jasenke
  • Default avatar -
    naty
    Od kada sam upoznala carstvo Smoothija,bez njega više ne započinjem dan,simpatičan Smoothie Maker baš bi upotpunio taj jutarnji ritual <3
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Postovani! Kada god se zelim prijaviti za nagradnu igru nakraju mi nedostaju one "Utipkajte dvije riječi s donje slike".Ne znam dal je problem kod mene ili ne.Hvala na odgovoru i ugodan dan Vam zelim!
  • Avatar eljapa
    eljapa
    Ovo mi baš treba za moju balerinu koja skoro svaki dan to pije u centru grada
  • Default avatar -
    natalija20
    odlična nagrada
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    predivna nagrada.. želim...
  • Default avatar -
    jredzic9
    Super,još kada bih ga osvojila da moj sinko može uživati u voću i povrću na drugačiji finiji način.Ima 5god. i bježi od voća i povrća.Ovo bi bilo idealno za njega.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga MarijaTVD, maloljetne osobe mogu sudjelovati u nagradnim igrama, a podatke ćemo koristiti samo u svrhe nagradne igre. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    bivana31
    Nitko sretniji od mene i mojih klinaca da ovo osvojima :-)
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Iskreno, ne znam zašto, ali meni se baš i ne sviđa ovaj smoothie maker, ali zato se je moja mama zaljubila u njega. Čim ga vidi na reklami, sjedne i zuri u njega kao da joj ništa nije važnije od …prikaži još!
  • Avatar kristina0607
    kristina0607
    Baš bi mi ovaj Smoothie Maker bio lijep poklon sad za rođendan. :))
  • Avatar sarajaa
    sarajaa
    ajme predivan poklon.Cijela obitelj bi bila ooooooooduševljena......
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    odlična stvarčica!!!
  • Default avatar -
    susanovic
    Pošto mi je za koji dan rođendan ovo bi mi bio idealan dar.
  • Default avatar -
    luckica9
    idealan rođendanski dar, btw 12. je big day:)
  • Default avatar -
    LadyNyx
    Ja ne mogu otvoriti taj link za prijavu
  • Default avatar -
    Lori
    Očekujem ga u svojoj kuhinji :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.