Komentari 24

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    geceta
    Pa draga Emma,nije da sam ga opce i dala ikome.Komentar se odnosio na ljubomorne napade s pocetka komentiranja,str. 1. Savjete ne dajem a pogotovo ne za djabe ;)
  • Default avatar -
    nina0407
    čestitam dobitnicima,ali mi zdrava krava očito nije naklonjena. neću slagati ako kažem da sam poslala svaki dan na stotine prijava. ne vjerujem jednostavno da nisam izvučena
  • Default avatar -
    Tammy5
    eh,:( ni nitko od mojih nije dobio., a tolikooooo prijava svaki dan., al sta je tu je... ČESTITKE SVIM SRETNIM DOBITNICIMA., SVIMA SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ, UGODNI BLAGDANI!!! p.s. malakitty., slažem se sa tobom, uglavno u svim nagradnim igrama je …prikaži još!
  • Default avatar -
    lelich
    Puno vam hvala! Želim Vam sretan Božić...s puno ljubavi i radosti, te uspješnu i bolju novu 2012 godinu! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.