Komentari 24

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zorana7
    :(
  • Default avatar -
    rodea
    baš :(((
  • Default avatar -
    nata1978
    :-((((((((((((
  • Default avatar -
    msvraka
    :-(
  • Default avatar -
    rea_dxt
    Čestitke sretnim dobitnicima, a sama bih bila sretnija da sam i ja nešto dobila! :)
  • Default avatar -
    malakitty
    dobivaju samo oni kojima to uopce nije potrebno i oni koji imaju novaca!!!sirotinje nece nista dobiti svaku nagradnu igru koju sam igrala nikada nisam nista dobila a igrala sam po 1000 puta :( nije stvaro fer.al nema veze bar znam …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakitty
    a znam Tammy5 nego sam malo ljuta pa sam svasta napisala ;)i kao sta kaze Nina0407 da je svaki dan igrala po sto puta i da nije izvucena to i mene cudi :)ali dobro sta je tu je ;) i …prikaži još!
  • Default avatar -
    555
    da i ja sam poslala i svaki put posaljem i nikad nista:(((((
  • Avatar Electric
    Electric
    baš čudno -.-
  • Default avatar -
    Malal
    Ja dobila paketić, hval Vam od srca!!! I sretni blagdani!!!
  • Default avatar -
    gora33
    hvala Vam ,ja sam među dobitnicima i to samo par prijava :)))))))))
  • Avatar idic
    idic
    Hvala na osvojenoj nagradi,osvojila sam noćenje u Ooatiji,juuupi....:))
  • Default avatar -
    strasilica
    hvala na osvojenom paketu Alpro soja proizvoda :) nijedna druga nagrada me ne bi razveselila kao ova..... Sretan Vam i blagoslovljen Božić , a u novoj godini Vam želim što više ovakvih "zelenih" akcija...
  • Default avatar -
    ikozlica
    Hvala, jako sam sretna! Čestit vam i blagoslovljen Božić i uspješna Nova 2012!!!
  • Avatar idic
    idic
    vidim da su neki već dobili svoje nagrade,ja sam osvojila noćenje u hotelu Bristol,ali nisam još dobila nikakvu obavijest o preuzimanju nagrade?nestrpliva sam...
  • Default avatar -
    anita2102
    Hvala Vam puno na nagradi. Nagradu sam danas preuzela i uljepsali ste mi ovaj hladan dan. pozzdrav. I sretan Bozic i sve najbolje zelim....
  • Default avatar -
    geceta
    Zahvaljujem se na nagradi!vec je danas stigla!kao zakasnjeli bozicni poklon:)sretan Bozic i vama!!
  • Default avatar -
    geceta
    Nemojte se uvrijediti ali eto,ocito ipak niste imale srece.ja sam u cijelo vrijeme igre mozda 10 prijava poslala ali sam dobila jednu od nagradi.Ne mogu reci da sam bogata jer i na to se pozivate,honorarac sam i zamjena.Nisam ni sirotinja …prikaži još!
  • Avatar nektarina
    nektarina
    nagrada je stigla, hvala puno zdrava krava :))!! Sretni blagdani svima
  • Default avatar -
    Emma_58
    jao geceta nitko te nije tražio savjet :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.