Komentari 16

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sytry
    Super! Osvojila sam željenu knjigu, bas ste mi uljepšali dan :))
  • Default avatar -
    sytry
    ajoj, sad vidim neki propusten poziv.. ne znam dal je u vezi ove igre, ako je na nadam se da ćete nas opet kontaktirati ukoliko nas ne uspijete dobiti iz prve.. iako adresu već imate =)
  • Default avatar -
    mareee
    da, nažalost. ni ja nisam imala sreće u igri : ( al naravno, čestitke svima koje jesu : ) i sretan nam svima Dan žena! : ))
  • Default avatar -
    Blonde88
    opaaaa ulje, za dan žena i ročkas poklon, tnx kraviceee
  • Default avatar -
    Mel
    Također iskrene čestitke svim ženama :)!!! nisam ni ja ništa dobila nažalost:((
  • Avatar MarketingZdraveKrave
    MarketingZdraveKrave
    Najiskrenije čestitke i od Zdrave Krave svim sretnim dobitnicama, a vama koje ste imale malo manje sreće ovaj put, želimo više sreće sljedeći put :) Samo bih napomenula da će sve dobitnice biti kontaktirane do kraja sutrašnjeg dana kako bismo …prikaži još!
  • Avatar betamateja
    betamateja
    jeeeeee...osvojila sam anticelulitni tretman....no nitko me još uvijek nije kontaktirao...ŠMRCCCC
  • Default avatar -
    onora
    Pozdrav! Ja sam osvojila nagradu relax body masažu, ali nitko me još nije kontaktirao o preuzimanju nagrade. Može li mi netko reći kakva je procedura? Hvala!
  • Avatar MarketingZdraveKrave
    MarketingZdraveKrave
    Drage Onora i Betamateja, žao mi je što do sada niste još kontaktirane, ali ne brinite se ništa, kroz jedan ili dva dana ćete sigurno primiti poziv iz centra ili salona u kojem ste osvojile vašu nagradu kako biste se …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijana73
    evo vidim betamateja ima isti problem kao i ja...jos me nitko nije kontaktirao...=(..
  • Avatar MarketingZdraveKrave
    MarketingZdraveKrave
    Draga Marijana73, ispričavamo se što još niste kontaktirani, ali upravo sam dobila informaciju da smo Vas i mi i djelatnice iz Body Creator centra pokušale u nekoliko navrata dobiti na telefon, no nažalost bezuspješno. Nadam se da nije problem ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    ADAM
    Poštovani, ljiepo Vas molim za informaciju zašto me do danas nitko nije kontaktirao u vezi nagrade koju sam dobila u 3. mj.- anticelulitna TUMO terapija? Naime, sasvim slučajno sam došla do popisa dobitnika... Moj kontakt broj telefona je 091/5436191 Lijep …prikaži još!
  • Default avatar -
    ADAM
    Poštovani, nije me potrebno kontaktirati. Uspjela sam sve dogovoriti. Lijep pozdrav, Kristina
  • Default avatar -
    bumbela
    na žalost, ništa - al čestitke svim ženama koje su nešto osvojile :))) bilo bi lijepo barem nešto osvojit, ali ja ne dobijem niti one mailove kad se dijele nekakve nagrade hehe :) svejedno, svaka čast zdravoj kravi na ovolikim nagradama :))
  • Default avatar -
    anamarijas
    mene isto još nitko nije zvao.. :( šta da ja radim?
  • Avatar MarketingZdraveKrave
    MarketingZdraveKrave
    Poštovana Kristina, drago nam je da je sve riješeno! Uživajte u tretmanu :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.