Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MAHOVINA
    Sigurno će mnoge čitateljice vrlo rado pročitati ovaj članak o dijetama poznatih dama, ali..... ne znam od kuda ste crpili izvor o informaciji njihovih visina ???? Naime, svatko od nas je sigurno sve njih vidio u živo, tako da su …prikaži još!
  • Default avatar -
    Roozha
    Slazem se s Mahovinom. Seve i Pišekica gotovo identicno visoke, a Seve mrsavija 8 kg od nje? Tesko. E sad, ili Nikolina mulja oko kilaze pa je rekla da ima vise nego ima, ili Seve laze oko visine pa kaze …prikaži još!
  • Default avatar -
    mdorotic994
    Pišekica je rekla da je 63 kg imala pred porod, a ne da sad ima, krivo su prepisali...a što se visine tiče, ja imam 172cm, a Severina je niža od mene, stajala je iza mene u Intersparu neki dan s …prikaži još!
  • Default avatar -
    mdorotic994
    I Seve ima manje od 55 kad ja imam toliko, a bačva sam za nju
  • Default avatar -
    tonica123
    e ak je ovo stvarno istina rekla bi fućkaš takav život,osim Rozge koja je rekla da jede sve. Nikolina ??? život bez deserta??? ma jadnica Sevka ???? mjesecima zobene pahuljice ?? Sopekica ?? mislim da bi mi perje naraslo od tolike piletine
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.