Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    SickBoy
    Kako bi bilo da umjesto da se pridružujete općoj histeriji "političke korektnosti" malo podučite ljude da se ne vrijeđaju na svakojake sitnice? A što se tiče debeljuca, prasica i ogromnih babetina - podučite ih kako da smršave. Da ih ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Registriranaa
    Članak je napisan s aspekta kako biti ne uvredljiv prema punijim osobama. Izostavili ste nešto- Postoje i mršavi ljude koji možda to ne žele biti, a kojima isto tako nije ugodno kada ih netko komentira sa čuđenjem o njihovoj mršavosti, …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    nažalost, današnje društvo i mediji općenito odredili su trend i važnost čovjekove vanjštine. srećom, odgajana sam tako da ljude vrednujem po unutrašnjoj ljepoti koja je od neprocjenjive važnosti i svevremenskog sjaja, tako da nikad nikoga nisam uvrijedila ovakvim primjedbama. nemam …prikaži još!
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    mislim dakle... nekako mi se čini da je ovaj članak nezgodan i zapravo sve ono što slijedi ispod naslova ne ide u prilog naslovu... kao da se ljudi vrijeđaju samo na komentare o tjelesnoj težini i fizičkim karakteristikama koje su …prikaži još!
  • Default avatar -
    SilkyCoco
    Po kojoj logici ide ovo društvo kada se oko punijih ljudi mora tapkati ko po jajima, dok je za mršave osobe normalno reći: kak si štrkljava, gle čačkalica, jel ti išta jedeš, zgledaš ko anoreksičarka itd. ??? Zašto nema riječi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.