Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ivanamanavi
    Već godinama koristim isključivo kozmetiku koju Mary radi i pripremam maske i peelinge po savjetima s njezinih radionica i iz knjiga. Često me žene pitaju koji puder koristim i iznenade se kada čuju da na licu nemam ni trunke šminke.
  • Default avatar -
    ivana349
    Preporučam sve proizvode iz kolekcije Mary's Sweets moje drage Mary. Što god izabrete nećete pogriješiti! Ovu potpuno prirodnu kozmetiku koristimo već godinama, i ja i moje prijateljice i moja djeca. Super je što Mary organizira i radionice pa vas može …prikaži još!
  • Default avatar -
    ziza17
    Puno godina već, uz svu silini raznih kozmetičkih proizvoda, uvijek se vraćamo njezinim što gotovim proizvodima, što homemade, mada kad ona to napravi, milina je. Ja imam celije probleme sa ekstremno suhom i reaktivnom kozom lica, a psorijazu vlasista. Moj …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.