Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MareS
    Svaka podrška svima koji pokušavaju smršaviti, borim se sa time duži niz godina i znam kako je:(. Upravo gladujem, jer ne znam drugačije:(.
  • Default avatar -
    dauna
    Svaka cast na odvaznosti! i medijskoj i sa skidanjem viska kilograma. Svaka podrska i Robiju i Sasi:)) Eto na sta je sve Robi saznao kod pregleda: povisen kolesterol i trigliceridi, kurje oko, koljeno...
  • Default avatar -
    manestra
    U godinu dana smršavjela sam 20kg,sve šta bi pojela masno završila bi na hitnoj dok se nisu otkrili žučni kamenci.Nije bilo druge nego stroga djeta jer bolovi su bili nepodnošljivi....Tako da sve se može kad se hoće,zdrava hrana i malo …prikaži još!
  • Default avatar -
    bluna
    Imam puuuuno iskustava u mršavljenju, neki se rezultati potrajali po 1, -1,5 godinu ALI.... Imati podršku, imati nekoga tko te barem povremeno nadzire - jako pomaže, a najbitnije je ne vratiti se - zato se nadam da će Saša i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tondin
    Bravo za Sašu i Roberta! Može se i samo hrabro naprijed. Ističem vlastiti primjer: prije gpodinu dana sam imao 116.5 kg žive vage. Spustio sam na 94 kg žive vage. Činjenica da sam samo ove godine imao dvije teške opracije( …prikaži još!
  • Default avatar -
    _k_i_k_a__
    Svaka cast! Uvijek se radujem kada vidim da ljudi rade za svoje dobro nesto , sto zbog izgleda sto da se bolje osjecaju... Moje iskustvo u tom je da sam imala 100 kg uglavnom zbog zdravstvenih problema,ali i svojom greskom, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.