Komentari 22

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    zeljkamar
    Jako, jako mi se ovo sviđa... Tko me zove na ručak? ja zapravo svasta pobacam unutra i uvijek mi bude fino.. imam jedan omiljeni recept, kojeg prilagođavam u skladu s namirnicama koje imam doma taj tren kad ga radim a …prikaži još!
  • Default avatar -
    ratkos
    sočno povrće s klicama tjesteninu na japanski način Gogino varivo s crvenim grahom mirišljavi mediteranski rižoto salatu s kvinojom više nego dovoljno, molim jednu pozivnicu za mene, kuhanje mi nije baš jaka strana, a možda me wok zavoli!
  • Avatar jackiebrown
    jackiebrown
    Evo baš gledam Muža (kuhara), kako sprema piletinu s tikvicama u woku! Zapravo ne gledam, već surfam, slušam Radio, motam se po kuhinji,blebećem... Nije pohvalno,ali iz ovog ćete pretpostaviti da nisam Ljubitelj kuhanja! Krivo! :) Ja sam veliki Ljubitelj kuhanja, …prikaži još!
  • Default avatar -
    ankica44
    Baš bih rado otišla na Makronovinu radionicu kuhanja Wok - cjeloviti obrok u 10 minuta. Priznajem da nisam ekspert na ovome području, ne znam zapravo ništa o tome, ali bitno je da ŽELIM naučiti. Hvala Vam!
  • Default avatar -
    tinatina
    Nedavno smo suprug i ja bili na makrobiotičkoj večeri i oduševili smo se. Od tad mi ne izlaze iz glave ti savršeni okusi i pretražujem internet u potrazi za sličnim receptima ne bih li nam i kod kuće priuštila takvu …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Tri čitateljice koje su do petka 18. ožujka u 10 sati ostavile svoj komentar na ovaj članak i osvojile besplatno sudjelovanje na radionici kuhanja Wok - cjeloviti obrok u 10 minuta i kuharicu "Wok" u izdanju Planetopije su naše čitateljice …prikaži još!
  • Default avatar -
    Leanna
    Ja želim na radionicu jer volim ići na Tončikine radionice - genijalna je...kreativna i zabavna...drukčija...i uvijek puno naučim od nje :). A nije zgorega ni to što volim kuhati u woku, a posebno me privlači ideja da se za 10 …prikaži još!
  • Default avatar -
    andrejas
    ja nažalost dolazim iz mesne obitelji gdje ne znaju za kvinoju i tofu, pa bi me veoma obradovao tečaj da kad ga završim mogu ja njih nešto naučiti, hvala
  • Default avatar -
    ivanashaly
    Već dugo vremena pratim na web stranici ponude koje makronova ima i uvijek se iznova oduševim s njihovim predivnim receptima i radionicama. Već godinu ipol sam vegan i pokušavam biti što maštovitija u prehrani ali ipak bez nekog vodstva uvijek …prikaži još!
  • Default avatar -
    _sanja_
    Ej,ljudi wok je super stvar.Najbolja ,najzdravija i najbrža jela za sve sladokusce,a mašti i kombiniranju nema kraja.Volim kuhati za svoju obitelj zdrava i ukusna jela,a posebno mi je zadovoljstvo kuhati u Wok-u.Recept za zdravlje:par namirnica +ljubav za kuhanje+Wok. Voljela bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    v_p
    Obožavam kvinou (povrće se podrazumijeva), a kad se ovako brzo može spremiti jedan zdravi i ukusni obrok, mogu samo reći da hvala autoru na receptu! Zbog skromog iskustva iz pripremanja obroka u woku, rado bi sudjelovala na radionici. Hvala!
  • Default avatar -
    bilbo
    Wok sam otkrila tek nedavno i osvojio me, ali sa malom dozom opreza, jer me, iskreno, bilo strah pri kombiniranju namirnica, da ne bi planirani ručak završio u kanti, a ne na tanjuru! Moja djeca i suprug su oduševljeni ovim …prikaži još!
  • Default avatar -
    imolan
    Volim jela iz woka, i Kinesku kuhinju, ali bih još više voljela naučiti pripremati hranu u woku za 10 minuta tim više kad rodim i treba nešto na brzinu pripremiti, a vremena je malo...
  • Default avatar -
    mikacipek
    Moja prva radionica (i do sada jedina) u makronovi bila je sitni bozicni kolacici, ima tome vec vise od godine dana, odusevili su me recepti, a i koncept same radionice i od tada su gotovo stalno ti maleni kolacici na …prikaži još!
  • Default avatar -
    ajde
    Ja bih baš rado na ovu radionicu no trenutno nisam pri novcu pa si je sama ne mogu priuštiti. Inače obožavam kuhati i često hranu pripremam upravo u woku... povrće iz woka obožavam, a i kvinoja mi je bila pravo …prikaži još!
  • Default avatar -
    mikacipek
    ajme :lol....svakih par minuta klikam ko blesava da vidim ima li kaj novo, samo refresh, refresh, refresh, pa citam po portalu...pa se vratim...i tako od jutra (a i sinoc).... :)))
  • Default avatar -
    snjezanai
    -Ne sjećam se s koliko sam točno počela kuhati, ali znam da su počeci bili kad je mama otišla na more pomoći teti održavanju apartmana, a tatu ostavila doma sa mnom, pa mi je bilo žao da si svaki dan …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjezanai
    kad će dobitnici?
  • Default avatar -
    Leanna
    pa da, stvarno, gdje su objavljeni dobitnici?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dobitnice su objavljene i kontaktirane u petak. Njihova korisnička imena pronaći ćeš na kraju članka i na naslovnici u rubrici ''Osvoji dar''.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.