Povratak na članak

Riješi se nadutog trbuha i smršavi!

Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mirabel
    Vlasta, ja isto imam često problema s namirnicama koje mi smetaju, što se tiče češnjaka probaj konzumirati sušeni češnjak u bočici, on ti sigurno neće štetiti, puno je lakše probaviti ga od svježeg. Sretno!
  • Avatar anjolika
    anjolika
    ja imam 22 godine , 182cm sam visoka i imam 60kg, na meni je sve mršavo osim trbuha , šta god da radim neide dolje, imam gastritis i smršavila sam prije 2 god 23 kg , pala na 57 ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    anonimka2
    To je super, al ja kavu ne pijem, ocito je problem negdje drugdje.
  • Avatar Gospodin
    Gospodin
    ja kad sde najedem imam trbuh kao trudnica u 9.mjesecu
  • Default avatar -
    inan
    Vlasta, probaj popiti caj od komoraca nakon konzumacije namirnica koje te napuhuju. Svako tijelo je drugacije ali meni je caj komoraca (ima ga u lidlu) osobno pomogao. A iako su cesnjak i luk neizmjerno zdravi, jedi ih kada ti dodje …prikaži još!
  • Avatar dijanal
    dijanal
    Čula sam da kod dijeta pomaže limunova dijeta 3 dl vode 1 limun žličica meda i žličica cimeta. Pa me zanima ali je to točno? Imala sam carski rez pa imam viška kila koje mi je teško skinuti.
  • Default avatar -
    dinak
    dijanal, limun, tj. citrusi se koriste kao pomoć u mršavljenju. Zajedno sa cimetom pomažu uravnotežiti razinu šećera u krvi te topljenju masnoća. Naravno to ne znači da će sami po sebi dovesti do mršavljenja, promjene u prehrani kao i redovita …prikaži još!
  • Default avatar -
    topalovicsnjezana
    ja sam prije nekih mjesec dana krenula u teretanu i svaki dan po dva sata vjezbam,izbacila sam veceru,radim vjezbe za oblikovanje stomaka,guze,nogu,i ima efekta.Uz to pijem redovno ZELENI CAJ SA LIMUNOM,koji ima izvanredan efekt ciscenja organizma i ubrzava metabolizam.Probaj,ne mozes …prikaži još!
  • Default avatar -
    anonimka2
    Visoka sam 165cm i imam 51kg. Ujutro imam ravan trbuh, osim ako se nararavno navečer ne najedem. Svugdje sam poprilično mršava i trbuh mi je ujutro skroz suer. Ali čim nešto pojedem ili ćak pojedem trbuh mi se napiri i …prikaži još!
  • Default avatar -
    anonimka2
    ili ćak popijem*
  • Default avatar -
    bomalu06
    Ja sam prestala piti kavu s mlijekom i riješila se nadutosti zbog koje sam bila užasno nervozna i nisam znala što je uzrok.Prestala sam pit kavu radi drugih stvari,ali se ispostavilo da je to uzrok nadutosti.
  • Default avatar -
    tincincila
    ja sam oduvijek imala probavne smetnje,bolove, mučnine,grčeve, gotovo pa nikakvu probavu od kad znam za sebe, al sam uvijek prepisala to nečem drugom,pms,menstruacije itd.. prije tri godine pokusala sam malo pomalo izbacivati hranu od brašna odn. glutena. Nakon tri godine …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.