Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    LaraB
    A što je s ekološki uzgojenim pršutom? Tko zna, da li je Mavrovićevo meso stvarno eko?
  • Default avatar -
    Smijulica
    Zašto se onda neke dijete temelje samo na mesu??? Ispada da se mi koji jedemo meso skroz nezdravo hranimo...
  • Default avatar -
    Andrija
    osobn, mislim da svatko za sebe treba naći što mu najviše odgovara, i što se prehrane tiče i svega ostaloga. Netko će cijeli život piti vino poslije ručka i živjet će 100 godina, a netko ne podnosi alkohol,Bitno je u …prikaži još!
  • Default avatar -
    maychy
    >Mozda nije ni zdrav ni prirodan ali je jaaako ukusan. . . I znam da cu ga i dalje nastavit jesti. . .
  • Default avatar -
    inan
    potpuno se slažem u pronalaženju mjere i umjerenosti u svemu. ali mislim da su gluposti usporedbe s 'našim starima', naši i njihovi životi se potpuno razlikuju u svemu. stoga trebamo živjeti u skladu s današnjim pretpostavkama.
  • Default avatar -
    inan
    @ Smijulica. To što se neke dijete temelje samo na jednom sastojku ne znači da su zdrave. Štoviše, većina djeta je poprilično ne-izbalansirana. Sigurno si naišla na hrpu naslova koji govore kako su dijete nezdrave. A meso, pogotovo crveno i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninaO
    Jesti npr. pršut svaki dan, nije normalno... kao što nije normalno ništa s čim se pretjeruje... Non stop su tu neka istraživanja po kojima nije ovo-ono zdravo, po tom bi trebali samo udisati zrak...na koncu i on je zagađen... To …prikaži još!
  • Default avatar -
    inan
    istina je da se ne treba držat svakog naslova o zdravom životu ko pijan plota, ali ja sam sigurna da je tvoja baka imala potpuno drugačiji život nego što ga imaju danas ljudi. moja nona je isto jela stalno njoke …prikaži još!
  • Default avatar -
    konac
    Pršut,meso hej ljudi pa sve to nije zdravo!!????, još da tome dodam malo vina .Ajdmo se vratit par godina u natrag kad je to ljudima bila skoro pa osnovna namjernica jela i pića.Ljudi tad nisu skoro nista imali osim ono …prikaži još!
  • Default avatar -
    megilulu
    @konac-slažem se! uživaš u njemu-oslobađa serotonin! kao čokolada:) Naravno odnosi se na umjerene količine.
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    što se tiče toga kako su naši stari jeli sve,pa svejedno dugo živjeli,treba uzeti jednu važnu razliku-kad bi se naši stari najeli šunke i čvaraka,nakon toga bi se dobro oznojili u polju;a danas se ljudi najedu pršuta i slanine pa …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.