Komentari 15

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    bulog_d55
    NE ŽELIM BITI ANOREKSAIČAN. DAJTE RECEPT KAKO DA SE UDEBLJAM ZA DESET KILOGRAMA.
  • Avatar kalfa333
    kalfa333
    Zanima me kada će se nešto dogoditi i u splitu ili solinu? Nas kao da ste zaboravili.
  • Default avatar -
    Deleted user
    Evo, ja sam se veselo prijavila unatoč tome što se ne volim fotografirati. To mi je bio i jedini razlog početnog predomišljanja. Na kraju je pobijedila činjenica da se svaki dan ne pruža mogućnost da te u ovakvom "poduhvatu" prati …prikaži još!
  • Default avatar -
    martincica
    Ajde da se nešto događa i u Puli :) Baš ste me razveseli...ja sam prijavu poslala i sada čamim čekajući pa da i ja mršavim s vama,kad mi samoj baš i ne ide ;)
  • Default avatar -
    vanchi74
    Možete li uskoro i Zadar uključiti u akciju?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga kalfa333, neke od naših prošlih sezona mršavljenja bile su u Splitu pa prati i dalje Zdravu Kravu jer će biti još takvih projekata. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga vanchi74, ove sezone nismo bili u mogućnosti uključiti Zadar u projekt, ali prati i dalje Zdravu Kravu jer ćemo uskoro imati nove projekte mršavljenja. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar josiparusek
    josiparusek
    joj prekasno sam vidjela,šmrcccccc
  • Default avatar -
    Deleted user
    Meni su sama prijava i neulazak u program dobro došli. Nakon početnog razočaranja, započela sam ovoj 6 tjedni program. Ako sam se ufurala da to mogu s nečijom pomoći, onda mogu i sama. Pratiti ću članke "Zdrave krave" i odabrane …prikaži još!
  • Default avatar -
    petrinjka33
    Čestitam curama i držim im fige!
  • Avatar kraljicazg
    kraljicazg
    baš sam nestrpljiva ;)
  • Avatar Sathya
    Sathya
    Boje sam i ja nestrpljiva već :)
  • Avatar Vanesa18
    Vanesa18
    Zna se možda već oko koliko sati će doći objava? :)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage čitateljice, imena kandidatkinja objavljena su u članku. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar kraljicazg
    kraljicazg
    čestitam
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.