Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Iv19
    Čitam...i sve više i više mi se sviđa...baš mi to treba...ima sve smisla...probat cu to..hvala vam
  • Default avatar -
    martina1311
    odličan članak! Ima smisla, a i sama sam u par navrata pokušala nešto slično i djelovalo je.. pogotovo ovi leptirići :). Čak sam se i sama sjetila kako nije bilo prejedanja kad sam bila zaljubljena..
  • Default avatar -
    nika213
    Martina1311 - slažem se, samo recimo, meni zaljubljenost nema veze jer ja jedem i kad sam sretna :-))))) ali ove prethodne točke mi definitivno pomognu- a posebice osjećaj ujutro kad znam da večer/dan prije nisam pretjerala...ali nei put kao da …prikaži još!
  • Default avatar -
    martina1311
    Nika213- tako i meni dode.. najgore mi je kad se cijeeli dan umjereno i zdravo hranim i ponestane mi zdrave hrane za veceru i sta cu uzmem nes sto znam da mi nije dobro i onda nakon tog ude taj …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.