Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    keke38
    i ja spadam u "ovisnike" o balzamima....:) ovaj "recept" dobro zvuči, treba probati
  • Avatar merida
    merida
    Volim njegovati usne balzamima, nisam ovisna nego ih koristim kada idem van i navečer prije spavanja. Nikada mi nisu isušili usne već ih njeguju i mekane su i glatke. Ne koristim svakakve već provjerene i kvalitetnije od poznatih proizvođača.
  • Avatar tinak11
    tinak11
    odličan recept, samo od herpesa se nemože zaštiti ničime, osim da se njime ne zaraziš. liječe se simptomi a herpes ostaje u tijelu
  • Default avatar -
    ajde
    ja već godinama sama radim balzame po sličnom receptu kao što ovdje piše i prezadovoljna sam! nema šanse da više ikad kupim neki u trgovini.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.