Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga sjakesev, kada otvoriš newsletter, u svom e-mailu odaberi opciju "Reply" i tako ćeš moći sudjelovati u nagradnom natječaju. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    Nausikaja
    Pozdrav, već sam dulje vrijeme registrirani korisnik, ali sam ubrzo prestala primati newsletter, iako sam se prijavila za isti. Nema ga ni u inboxu ni u spamu, tako da sigurno znam da ne stiže. Znate li možda u čemu je problem?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Nausikaja, provjerili smo i e-mail adresa s kojom si registrirana na Zdravoj Kravi nije valjana. Ako želiš da ju promijenimo javi nam se na info@zdravakrava.hr. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    sjakesev
    ja dobivam newsletere,ali ne rade mi linkovi na njima, npr, ja ne mogu oupće stisnuti za odogovor na nagradno pitanje
  • Avatar amarrija18
    amarrija18
    Jel možemo vidjeti odgovor od dobitnice? :)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga amarrija18, odgovor koji smo nagradili objavljen je na drugoj stranici u članku. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    kikica1991
    kako je moguće da odaberete dobitnicu za vikend na eko otoku prije završetka natječaja koji je 12.lipnja , a vi ste objavili puno ranije. Upravo sam vam poslala pjesmicu jer me je obradovalo kad sam vidjela da natječaj traje do …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga kikica1991, u pozivnom članku za nagradni natječaj pisalo je da će trajati do 12. lipnja do 11 sati, a tako i uvijek traju naši nagradni natječaji i igre. Žao nam je da si zakasnila sa svojom pjesmicom, ali prati …prikaži još!
  • Default avatar -
    cameron
    Draga Z. K., neočekivano ste me iznenadili. Nisam planirala ove godine na more, no ovo će biti pravo osvježenje od učenja za ispite! Od srca hvala! Ana
  • Default avatar -
    Clarice08
    A vi bi nekad mogli biti kreativniji u odabiru tog kreativnog odgovora :D ...u ovim natječajima uvijek neke pjesmice pobijeđuju, koliko god patetične bile :D bez uvrede ikome.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.