Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Angela
    Potvrda svega što sam znala i u što sam željela vjerovati. Hvala NDW što je podjelio svoj razgovor i ohrabrio nas ostale da VJERUJEMO u svoje!!!
  • Default avatar -
    venefica
    Knjige "Razgovori s Bogom" su me osvjestile, ponukale da razmislim o svom životu i njegovoj ulozi u ovom svijetu. Pronalazak smisla, dobivanje odgovora na određena pitanja, imanje povjerenja da je sve na ovom svijetu, pa i ono loše, na neki …prikaži još!
  • Default avatar -
    vedrana
    Pročitala sam sve dijelove Razgovora. U početku sam bila skeptična ali nakon čitanja sam se zamislila, tj počela vjerovati. Cijeli zivot sam vjernik, i slijepo pratim svoju religiju , to se nije mnogo promjenilo ali sada imam malo siri pogled …prikaži još!
  • Default avatar -
    AtinaPop
    Svi odgovori su već u nama, ne postoji dobro i krivo, samo naš pogled na sve... Knjiga mi je promijenila život, pronašla sam ono što sam mislila da mi nedostaje, a zapravo je oduvijek bilo tu, u meni...a nakon toga, …prikaži još!
  • Default avatar -
    AtinaPop
    Ovo je knjiga za one koji tragaju za nekim odgovorima o životu, smrti, Bogu, religiji... Tek poslije pročitanog shvatila sam da se uopće ne slažem sa našom katoličkom crkvom koja nam je Boga predstavila tako kako jest. Mnogo više mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    AtinaPop
    To jedinstvo s Bogom kroz tu knjigu ne mogu opisati. Teška je. Mnogo puta sam ju čitala i još uvijek ne bih znala da vam je prepričam. Ali je zaista od srca preporučujem. Uopće nisam neki okorjeli vjernik, ali u …prikaži još!
  • Default avatar -
    Štozračištoprivlačiš
    Knjige Razgovori s Bogom otvorila je u meni neprekidnu dolinu sreće i mira koja je uvijek bila tu, ali ju zatrpana svakidašnjim brigama nekako nisam mogla vidjeti. Pružila mi je ruku koju sam objeručke prihvatila i pokazala mi kako mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    kreatoricavlastiterealnosti
    Ova Knjiga je knjiga uz koju rastem. Svaki put kad ju čitam, čujem baš ono što u tom trenutku trebam čuti! Pogled na duhovnost, život i na Boga je potpuno drugačiji prije čitanja knjige. Life changing!!!
  • Default avatar -
    bogdana32
    Već duže vrijeme slušam i gledam videa g. Walsha. Pročitala sam - Razgovore s Bogom i radujem se što ću u ovom životu sresti čovjeka koji mi svojim primjerom pokazuje da je sve moguće u ovom ŽIVOTU.. Želim učiti to …prikaži još!
  • Default avatar -
    bogdana32
    Knjiga me se dojmila, katkad ostavljala bez teksta, usput mijenjajući moju percepciju o životu, odlasku , o našim mogućnostima ali u jednome sam sigurna- Ljubav prema svima i vjera.. Ono malo zrno gorušice koje svatko nosi u sebi samo raste …prikaži još!
  • Default avatar -
    Stephani1610
    Odgajali su me kao vjernicu, ali u onom smislu "idi nedjeljom u crkvu, moras se krizmati i sl.", ništa dublje. Ova je knjiga nadoknadila 21 godinu vjerskog odgoja i odgovorila na mnoga pitanja. Sada mislim da toliko toga ja mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    vs1234
    ja sam vjernica koja nije pročitala ovu knjigu i koja još puno toga bi voljela vidjeti, čuti i naučiti
  • Default avatar -
    sabina35
    Najviše me se dojmilo što je sve onako kako ti odlučiš da je, nema generalno dobrog, lošeg, raja, pakla, kraja. Nježnija percepcija svijeta i duša, a na tebi je da odlučiš kakva je. Slušati sebe i svoje misli, a ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    MajaLatin
    Ono što je započelo sa pretjeranim vježbanjem, a završilo sa strahom od hrane,dovelo je moj život u opasnost. Nitko i ništa me nije moglo probuditi iz tog ružnog sna koji mi se događao. Sve dok jedan dan nisam otišla u …prikaži još!
    • Default avatar -
      MajaLatin
      ..da me vodi dalje kroz život i da u potpunosti vjerujem Bogu i njegovom planu za sve nas. Danas sam zahvalna za sve što mi se događalo jer bez toga ne bih progledala.
    • Default avatar -
      mmedverec
      Draga Maja, osvojili ste ulaznice za D.Walsha, možete nam na e-mail: martina.medverec@zdravakrava.hr, poslati svoje podatke, ime prezime, kontakt broj da bi vas obavijestili o preuzimanju. Čestitamo
    • Default avatar -
      MajaLatin
      Hvala puno! Poslano :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.