Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    matea100
    ovakvih događaja trebalo bi biti više! odličan program u kojem je sve pokriveno, šteta samo što se neka predavanja održavaju na radne dane. HUPED je okupio zanimljive predavače, a od ostatka programa najviše se veselim krešimiru mišaku, atlantidi i bosanskim …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninik
    ajme....mystic..još od prošlogodišnjeg jedva iščekujem ovogodišnji! hvale vrijedna manifestacija kakvih fali kod nas! konačno prilika da se neke alternative i zdravije varijente života mogu vidjeti u živo a ne samo na netu! a gongovi...jedva čekam!
  • Default avatar -
    smokvica
    ja ne trazim karte jer sam pre daleko od Zagreba,samo sam htjela komentirati da je bas steta sto nema ovakvih dogadjanja i u drugim malo vecim gradovima Lijepe nase npr.kod mene u Zdaru :) curkama koje zele nagradu zelim srecu u dobitku :)))
  • Default avatar -
    SharenaLoptica
    Baš jako želim otići na ovaj sajam jer me ovakve stvari zanimaju a nažalost nisam baš inače u prilici doći u doticaj s njima. A plus toga frendici mi je rođendan, pa bi ovo bio skroz štosan poklon uz cheese …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vivias
    Ja bihhhhh na sajam Mysic, baš bih rado,radoooooo :)
  • Default avatar -
    antonija1990
    Alternativne stvari uvijek su zanimljive, jer bi čovjek morao znati da se zdravi život ne sastoji od tableta i lijekova, nego od stvari koje nam daruje naša majka priroda. Voljela bi osvojiti ulaznice za sajam jer mi je na dan …prikaži još!
  • Default avatar -
    alecto
    nisam baš entuzijast za alternativu, ali popravljam se! želim ić na sajam, a i dečko mi jako želi ić pa bi ovo bila idealna prilika da ga iznenadim dobivenim kartama :)
  • Default avatar -
    Catherine_T
    alternativa me zanima otkad sam se u uzoj obitelji susrela s teskim oblicima raka. jedan član je nažalost izgubio bitku, dok je drugi jos vodi. kroz to vrijeme primijetili smo da hrana ima najveci utjecaj na organizam te me zanimaju …prikaži još!
  • Default avatar -
    clarsy
    oduvijek sam zeljela posjetiti takav sajam, na koji bi morala ponjeti veelike zalihe (novaca).. nekako mi je uvijek dan kad bi trebalo krenuti ili prosao ili se javila neka sitnica zbog koje bi odustala.. dobitak ulaznica definitivno bi bio pogodak …prikaži još!
  • Default avatar -
    catty
    Jako mi je drago da se takav jedan sajam događa kod nas,da se ne mora "potegnuti" u sloveniju ili sl da bi se nešto novo čula ili vidjela.alterativa me već godinama privlači ,naročito liječenje prirodnim putevima ta razvijanje svijesti i …prikaži još!
  • Default avatar -
    LilySan
    Jako volim područje alternative, a nezaposlena sam zato bi voljela korisno iskoristiti vrijeme radeći ono što volim.
  • Default avatar -
    songe
    Ja bi išla iz znatiželje, nisam nikada bila na nikakvom sličnom sajmu. Kad sam pročitala članak i saznala da sajam postoji dobila sam želju da vidim što je to, da proširim vidike, informiram se o nečem novom...zvuči zanimljivo i za …prikaži još!
  • Default avatar -
    majadee
    hvala na ulaznicama, bilo je lijepo, najbolji su bili kolači s biozrna :D
  • Default avatar -
    teja7
    takvi sajmovi idealna su stvar jer vjerujem da uvijek ce svatko naci nesto za sebe,a puno je ugodnije bogatiti svoj zivot znanjem na takav nacin nego preko virtualnog svijeta google-a i sl. preko rodbine u inozemstvu primjetila sam da ova …prikaži još!
  • Default avatar -
    majadee
    svakako sam planirala posjetiti sajam zbog svih događanja vezanih uz prirodno/zdravo/organsko i zbog popusta na planetopijinom štandu. a s obzirom na to da su trenutno ispitni rokovi takav "izlet" na velesajam je baš slatki mali predah za dušu za koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    Shutpej
    Katkada je teško otvoriti oči novim stvarima. Još je teže otvoriti srce. Svaki odmak od onoga što nam je poznato , ustaljeno , naviknuto tjera nas da se propitkujemo. Da vidimo koliko je toga do sada naučenog sklono postupnim promjenama. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Eja
    Sajam Mystic voljela bih posjetiti prvenstveno zbog tema vezanih uz granična područja znanosti, Krešimira Mišaka te zbog koncerta gongova. Prvo, jer me zanimaju neobjašnjivi fenomeni i druga strana znanosti. Također, tu je i prilika za učenje jer čitam da će …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.