Komentari 13

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Baš uređujem stan s dečkom i rado bismo posjetili Ambientu. Iako imamo viziju kako želimo da stan izgleda, nove ideje su dobro došle! Želimo stvoriti našu malu oazu mira u kojoj će svatko moći uživati zasebno, a posebno nas vesele …prikaži još!
  • Avatar imeime
    imeime
    Ako imam mogućnost izabrati kupiti odjevni predmet ili pak lijep ,,komad,, namještaja,moj odgovor je namještaj.Uživam kupovati nove stvari za svoj dom:rasvjetu,ogledala,komode,razne detalje poput neobičnih tepiha,vaza,polica i slično.Uređenje doma čini me uistinu sretnom osobom.Svaka stvarčica koja pronađe mjesto u mome domu,u …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomitomi
    Moja velika ljubav je uređenje interijera.Osim što volim kupovati svakojake sitnice za dom,neke detalje poput polica,ugradbenih ormara za obuću ,postolja za vino i sl. izradio sam sam. Volim originalne i drugačije stvari koje ,,odskaču,, od klasike.Zbog toga moj stan diše …prikaži još!
  • Default avatar -
    lidija1101
    Renovacije u kući u punom jeku, priprema se između ostalog prostor za prinovu, malu Ninu koja će nam se pridružiti u 1. mjesecu ako ne i prije, dobro bi mi došle svježe ideje o uređenju...
  • Default avatar -
    kokitiki1
    Na sajam Ambienta spremam se već niz godina i uvijek nešto iskrsne. Ove godine sigurno idem i veselim se jer me štošta toga zanima. Još ako dobijem ulaznicu ..
  • Avatar fawlty
    fawlty
    Moj je prostor odraz moje kreativnosti, želja, navika, duševnog stanja… I jako mi je bitno u kakvom se prostoru nalazim, želim da bude prilagođen meni i sadržava moj trag, baš kao šal ili nakit koji me veseli svojom bojom, oblikom, …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    ja se opet javljam izvan konkurencije samo zalim da se tako nesto ne dogadja u zadru jer mi je zg preeedaleko sto zbog posla a i naravno financija....sretno svima neka se pobjednik lijepo provede!!!
  • Default avatar -
    LilySan
    Postovani, lijepo Vas molim dvije ulaznice. Jedna je za mene nezaposlenu dizajnericu interijera, a druga je za moju bivsu radnu kolegicu, ona je na porodiljskom dopustu takodjer dizajnerica interijera. Ne moram Vam nabrajati prvise razloga zasto zelim na sajam, mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    sasahr
    Na Ambienti prije tri godine kupili smo veliki stol, mali stol i stolice, a kućica se još gradila, tako su neodoljivi bili! Danas je kućica gotova i tako malo nedostaje za useljenje. Krevet na primjer. I sitnica par. Eeeeeh, kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravapotocnica
    Pozdrav! Nadam se ulaznicama :) Uređujem sobe,kuhinju,kupaonu...Ambienta je došla kao naručena,kao i ova nagradna igra...pozzz
  • Default avatar -
    elles
    Uf, još samo stolice za stol, 3 ormara, kupaona, regal, i par komoda. Nekoliko tepiha i dovoljna količina zavjesa, 8 lustera i razne nijanse boja za zidove. I uređenje stana je gotovo. Valjda ima nešto od toga i na Ambienti :)
  • Default avatar -
    dubica08
    Odlaskom na Ambijentu svake godine spajam ugodno i korisno. Odlučili smo ići u nedjelju tak da bi nam ove karte došle više nego naručene. Odlazak na Ambijentu prakticiramo već 4 godine od kad smo počeli graditi kuću. Djeca ostaju kod …prikaži još!
  • Avatar strelcica
    strelcica
    Kljuceve svog novog doma dobila sam proslog tjedna i trebala sam poceti sa kupovinom namjestaja i sitnica ali odlucila sam cekati Ambientu.Svi znamo kako se tesko, u ovim danasnjim vremenima,odluciti na kupnju vlastitog doma i uredjenje istog.Nadam se da ce …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.