Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tamchy
    a joooj..meni bi to jaaako trebalo! mozda napokon i ja budem imala srece? :) krema je super, barem tako cujem.
  • Default avatar -
    katarinaivancan
    Želim ovaj poklon, jakkkoooo.... :D
  • Default avatar -
    mahalkita
    savršena formula za dobar izgled :)
  • Default avatar -
    snjeska83
    mislim da od svega sto se tu moze dobit ovo je zaista nesto sto je must have doma, zadnjih mj dana sam o toj kremi razmisljam al prijeci me dosta visoka cijena za moj dzep :(, iako ne sumnjam u …prikaži još!
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    Ovo je stvarno za mene i jaaako mi treba...želim ovaj poklon..
  • Avatar maximare
    maximare
    Prava stvar ide u prave ruke!
  • Default avatar -
    Garm
    ajoj, link na somatoline ne funkcionira
  • Default avatar -
    veky1
    bok i ja bi ovaj poklon jakooooooooooo !!!! ;)))))
  • Default avatar -
    emi25
    hoću i jaaaa!!!!!!
  • Default avatar -
    Tammy5
    wow, odličan poklon.,..bila bih stvarno presretna da sam te sreće, da poboljšam izgled do vjenčanja.,.sretno svima!<3
  • Default avatar -
    glava
    savršene kremice, zaista jesu, ovo bi bio poklon i pol...možda budem imala sreće s mojom kravicom :))
  • Default avatar -
    Renata40
    Ja i dalje igram, iako nikada ništa ne dobivam:-(
  • Default avatar -
    ivanana
    i ja sam ih zazeljela bas bas, ali moj studentski dzep si nikad nece moc priustit ove divne kremice
  • Default avatar -
    ddomazet3
    ima par dana intezivno razmišljam o ovim proizvodima al me malo koči cijena a tako bih voljela isprobat ih ,kravice moja sjeti me se plizzzzzzz
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.