Komentari 18

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    njemacka
    ja uopce ne dobivam te mailove sa vasim pitanjima :((((
  • Default avatar -
    GOGAD
    Neznam kakve su to nagradne igre u kojima nikad ne dobijem pitanje na mail? Već dugo sam registrirani korisnik ZDRAVE KRAVE a nikad nisam dobila nagradno pitanj......
  • Default avatar -
    ddomazet3
    i ja sam registrirani član a još nikada nisam dobila ni jedno pitanje za nagradne igre! ZAŠTO????
  • Default avatar -
    Tamagochi
    Mislim da nije uredu osmišljen način preuzimanja nagrada, jer ako nisi iz Zagreba nije baš da je zgodno preuzeti nagradu... dakle sudjelovanje u nagradnoj igri je samo za ograničeno područje......... ili za one kojima nije problem napraviti brdo kilometara....... Smatram …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    njemačka, poslala sam ti mail :) Tamagochi, ako nisi u mogućnosti podići svoju nagradu u Zagrebu, poslat ćemo ti je na kućnu adresu!
  • Avatar bubamala
    bubamala
    woohoo :) dajdajdaaaaaaaaaaaaj mi ;))
  • Default avatar -
    djuli
    super
  • Default avatar -
    dupinlala
    Ni ja ne dobivam pitanja bez uvrede ovo moram napisati jer tako mislim dosta nagradnih igara sam odigrala i nikaj dobila Da,činjenica je ako ne igraš nemaš ni šansu dobiti ili netko jednostavno nema ili ima sreće. Osobno znam ljude …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Nagradna pitanja šalju se na mail svim registriranim korisnicima koji su prilikom registracije označili da žele primati newsletter i koji se nakon toga nisu odjavili klikom na link ''Ne želim primati newsletter'' koji se nalazi u dnu svakog poslanog newslettera. …prikaži još!
  • Default avatar -
    betrapertosha
    Na koji mail šaljemo odgovore? hvala
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Mail s odgovorom šalješ kao odgovor/reply na mail koji si dobila, tj. na darovi@zdravakrava.hr!
  • Default avatar -
    Renata40
    Lijep poklon, ali ja nemam sreće izgleda, pošto stalno igram sve Vaše nagradne igre a nikada nisam ništa dobila:-(
  • Avatar bubamala
    bubamala
    po sobi nervozno cupkam,po stolu prstima lupkam..čekam izvlačenjeeeeeeeeeeeeeeee :))
  • Default avatar -
    martina1311
    cestitam dobitnicama!! :) buuu, poslala sam preko 300 mailova i nis, fakat nisam imala srece XD ah...mozda sljedeci put :)
  • Default avatar -
    labica
    ja sam ih poslala 2 111 bez zafrkancije ;) pa niš. čestitke!
  • Default avatar -
    martina1311
    vau, svaka cast... :D nemogu zamislit kolko ti (vam?) je trebalo O.o ovo mi je bila 1. nagradna igra tu na zdravoj kravi pa nisam jako razocarana.... al ajmeee kako zelim te Somatoline Cosmetic kremice :) steta sta nisu jeftinije :/
  • Default avatar -
    skywatcer
    Punoo hvala na poklonu, obozavam Somatoline! Jedan mail i izvukli me! Sreća! ;-)
  • Default avatar -
    555
    vec po tisuciti put igram kod vas i nikad nista:(((
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.