Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dada19836
    I ja bi voljela ga dobit i isprobat ćinimi se uspješnim!
  • Default avatar -
    mirelabirkic
    želim probat Malinie!
  • Default avatar -
    MarinaKT
    hello....ja pijem maline skoro mjesec dana, i mogu reći da zaista djeluju, ponestaje mi zaliha, tako da bi bilo dobro da osvojim jedan paketić...ali zaista djeluju, isprobano,
  • Default avatar -
    MarinaKT
    hello....ja pijem maline skoro mjesec dana, i mogu reći da zaista djeluju, ponestaje mi zaliha, tako da bi bilo dobro da osvojim jedan paketić...ali zaista djeluju, isprobano,
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Držim si fige ... stvarno mi je potrebno!
  • Avatar model44
    model44
    Sve sam probala,i sve mi se ucinilo bezuspjesnim.. volila bi probati maline,da se barem u nesto uvjerim :) hvala :*
  • Default avatar -
    zrelazena
    bilo bi super da ih osvojim sa svojih 114 kg, već sam luda od svih dijeta
  • Default avatar -
    Liliang
    Bilo bi zaista odlično osvojiti ovakav jedan paketić i vidjeti što će se dogoditi unutar mjesec dana. Vjerujem da ću drugima prenositi samo najbolje :)
  • Default avatar -
    rossini
    trenutno koristim ovaj proizvod i mogu vam reći da sam zadovoljna,naravno treba pripaziti malo ina prehranu,ali djeluje
  • Default avatar -
    anchy_4
    Nadam se da ću biti te sreće i dobiti ovaj proizvod jer ne znam više što da radim..sram me pred roditeljima kako svaki dan gledaju moju debljinu.
  • Default avatar -
    jredzic9
    To će nažalost osvojiti netko njima po volji,a ne netko kome je potrebno kao i sve ostalo.
  • Default avatar -
    koda
    Gdje pišu imena dobitnika? Naslov je "Dobitnici snažne formule za mršavljenje!", ali dobitnika nema??
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    zanimljivo....rado bih isprobala
  • Default avatar -
    cokokeks2
    I ja bih ga volio osvojiti - sretno svima! :)
  • Avatar babican
    babican
    Jako želim probati!!! :)
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    rado bih ga isprobala....
  • Default avatar -
    debelamama
    Nakon toliko neuspjeha u smanjenju težine , riješenje vidim u Vašoj malini.Voljela bih dobiti priliku da ga isprobam na "vlastitoj koži"
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.