Komentari 25

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kalfa333
    kalfa333
    mogu li to sada naknadno obilježiti da ubuduće mogu primati?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Šanse za osvajanje nagrada imat će samo oni koji putem e-maila odgovore na newsletter. Komentare ispod članka nećemo uzeti u obzir jer su takva pravila nagradne igre. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga kalfa333, svi koji nisu primili newsletter znači da nisu obilježili onu kućicu pri registraciji koja označava suglasnost i želju za primanjem mojih mailova. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar Tulasi1982
    Tulasi1982
    nisam dobila newsletter, pošaljite mi :) pliz
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Tulasi1982, newsletter su primili svi koji su se registrirali do trenutka slanja, odnosno do 23. svibnja. Ako si se registrirala poslije toga prati Zdravu Kravu i čekaj novi newsletter. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga kalfa333, zabilježili smo da želiš primati newsletter te ćeš ga od sada primati. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar kalfa333
    kalfa333
    hvala hvala jedva čekam
  • Avatar gogz
    gogz
    Dobar dan! Sad sam slučajno naletila na članak i vidim da sam osvojila poklon paket, ali nisam dobila email sa obavijesti o nagradi Gorana Rabar
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Gorana, provjeri opet e-mail, poslali smo ti ga ponovno, možda ti je prvi e-mail slučajno otišao u spam folder. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Avatar gogz
    gogz
    Sad je stiglo. Hvala puno još jednom! :) Gorana
  • Default avatar -
    izoric
    Draga Zdrava Krava. Vidjela sam da sam osvojila nagradu u igri. Nisam dobila ni mail s obavjesti ni poklon.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga izoric, 5. lipnja poslan ti je e-mail sa svim detaljima oko nagrade. Provjeri spam folder, možda je e-mail tamo zabunom zalutao. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    izoric
    Pronašla sam mail od Vas. Taj mail je za novu nagradnu igru za vikend na Krku i to je sve. Nema veze. Možda ću idući put biti više sreće. Pozzzzz
  • Default avatar -
    tonya2604
    Dobar dan ! Jednostavno pokusavam na sve moguce nacine odigrati ovu igru,ali ne znam na koji nacin. Molim vas objasnite mi na koju stranicu trebam ici ,da bih odgovorila na nagradno pitanje??? Zahvaljujem unaprijed! Antonija
  • Default avatar -
    vannana
    c)sve navedeno Irena Karabajić Ivana Zajca 5 Novska vannana
  • Default avatar -
    tonya2604
    Tocan odgovor je C) SVE NAVEDENO ANTONIJA BARTOLUCI HRZENJAK ZAGREBACKA 86 42000 VARAZDIN tonya2604
  • Default avatar -
    sara19
    sara19 točan odgovor je C Višnja haid, lj. mrakovčića 28a. 51417 mošćenička draga. sara 19
  • Default avatar -
    silvanaasi
    točan odgovor je: c)sve navedeno Silvana Jesih Dragutina Golika 34 10000 Zagreb 098/1947519 silvanaasi
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Za sudjelovanje u ovoj nagradnoj igri moraš biti registrirani član Zdrave Krave. Svaki registirani korisnik dobit će newsletter Zdrave Krave na e-mail adresu s pitanjem. Klikom miša na ''Reply'' pošalji točan odgovor i sudjeluj u nagradnoj igri. Sretno svima!
  • Default avatar -
    sanela26
    TOCAN ODGOVOR JE POD C)SVE NAVEDENO SANELA ŠAFER, CUGOVEC 4A, 10345 GRADEC 098/941-0367 sanela26
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.