Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jtrzacki
    jtrzacki
    Zahvaljujem na odgovoru. Onda cekam iduci tjedan :) Lijepi pozdrav
  • Default avatar -
    tavedo
    Ne znam zasto se ljutite,ako vam ne odgovaraju pravila nagradne igre,ne igrajte je i stvar rijesena!!! Inace,koristila sam nekoliko puta ovaj proizvod i svima kazem,vrijedi svake lipe!!!
  • Avatar Josipa_K
    Josipa_K
    Dobila!! So happy! Hvala Zdravoj Kravi! Jedva čekam da dođe kući!
  • Avatar Electric
    Electric
    napokon i ja nešto dobila : D
  • Avatar ivanagavran08111992
    ivanagavran08111992
    uuuuu paaa i ja nesto dobihh... jej <3 kad to stigne doma ? =)
  • Avatar ntroskot
    ntroskot
    Ne sviđa mi se ovo uvjetovanje facebookom. Nije li to malo bezobrazno i gotovo elitistički prema nama koji s punim pravom ignoriramo i odbacujemo taj facebook? Mislim, čemu to filtriranje ljudi, ako smo već članovi Zdrave krave?! Nije fer.
  • Default avatar -
    Ibud
    Ovo je krajnje pokvareno. Ne želim i nikad neću imati profil na Facebooku. Član sam ovog portala i to treba biti dovoljno za sudjelovanje u nagradnoj igri. Nagradne igre postaju sve pokvarenije i bezobraznije.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage cure, ovakav oblik nagradne igre je zaista iznimka. I same znate da inače u mojim nagradnim igrama može sudjelovati svatko. Veći sljedeći tjedan imam čak dvije nagradne igre u kojima je jedini uvjet da si registrirani korisnik!
  • Avatar jtrzacki
    jtrzacki
    "Za sudjelovanje u nagradnoj igri također trebaš biti fan Facebook stranice Enciana." Dali to znaci da iako sam član portala, moram imati i facebook profil da sudjelujem u igri? Jer ja ne koristim facebook i ne želim ga koristiti. Dali …prikaži još!
  • Avatar ntroskot
    ntroskot
    Mislim da biste jednostavno trebali odbijati tako uvjetovane nagrade jer je to stvar principa. Osim toga, uvlačenjem tog facebooka u sve i svašta pa i ovdje, ruši se vrijednost stvari. Upravo zbog toga što ovo nije slučaj inače s nagradnim …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Paketić će vam poslati direktno iz Enciana nadam se već ovaj tjedan :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.