Komentari 15

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Banko
    također :D ako bi bilo moguće da dobijem mail
  • Default avatar -
    nimora
    zar ovo ne bi trebalo biti jednostavnije? pa kako se uopće ovo igra?
  • Avatar hellokity385
    hellokity385
    odgovor poslan :) sretnooo svima :)))
  • Avatar ninocka156
    ninocka156
    iščekujem mail :-)
  • Default avatar -
    mtk1965
    ne znam kad sam dobio mail za nagradnu igru.
  • Avatar BabyBlueButterfly
    BabyBlueButterfly
    Ja sam ga već dobila. Poklon je odličan. Uvijek imate lijepe nagrade vrijedne igranja. Lijep pozdrav cijeloj ekipi portala -zdrava krava-.
  • Default avatar -
    manuelapsaric
    Imam pitanje,kako da odgovorim??
  • Default avatar -
    manuelapsaric
    Imam pitanje,kako da odgovorim??
  • Default avatar -
    manuelapsaric
    Piše mi u mailu pritisni reply i odgovori na pitanje,ali gdje piše reply??
  • Default avatar -
    mimhe
    Cestitam dobitnicima. :)
  • Default avatar -
    analukaanaa
    Bilo bi lijepo sudjelovat u nagradnoj igri. Ako mene odaberete i uspijem točno odgovorit na nagradno pitanje, kozmetika će mi dobro doći da malo osvježim svoje lice i kosu prekrasnom paletom Apivita proizvoda.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi moji, kada primite newsletter onda na taj mail odgovorite kao što odgovarate na ostale mailove koje zaprimate (od kolega, prijatelja...). Stisnete ''reply'' - odnosno ako vam je na hrvatskom jeziku mail onda na ''odgovori''. Svi koji nisu primili moj …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpetr620
    Ja sam odgovor poslala, ali ne na naćin kako ste opisali u svojoj objavi, nego kao zaseban mail. Vaš mail koji sam dobila sam obrisala tako da ne mogu više poslati odgovor na taj naćin. Zanima me da li će …prikaži još!
  • Default avatar -
    alexsandra
    Dobar dan!Ja sam se registrovala i jos uvijek ocekujem Vase pitanje.U cemu je problem?Napominjem da sam strikirala da zelim primati newsletter.Jako bih zeljela ucestvovati u ovoj nagradnoj igri,cula sam sve najljepse o Apivita proizvodima,a nemam mogucnost ih probati,iz prostog razloga …prikaži još!
  • Avatar brusnica1987
    brusnica1987
    Poslala sam odgovor i s veseljem očekujem objavu dobitnika. Svakako će netkom od nas koristiti ovi zdravi i prirodni proizvodi :) SRETNO SVIMA
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.