Komentari 20

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    labica
    od 810 poslanih mailova opet me nisu izvukli :( . a koji je točan odgovor? možda sam krivo odgovorila.
  • Default avatar -
    durda7
    molim vas da me ovaj put opet ne zaobiđe pitanje,još mi ni jednom nije stiglo.ni u
  • Default avatar -
    Nanji
    Ni meni još nije stiglo pitanje Nanji
  • Default avatar -
    Deleted user
    pa kako da osvojimo kad nam ne šaljete pitanje??
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Svima je poslan newsletter! Ninchica i Nanji, provjerite i spam poštu.
  • Avatar i_vanna46
    i_vanna46
    Koje je pitanje? Meni ne piše nikakvo pitanje.
  • Default avatar -
    dadek
    uh, ni ja nemam pitanje
  • Avatar wita
    wita
    meni nema pitanja, saljitee!!
  • Default avatar -
    snjeska83
    poklon je savrsen,dosao je doma,koristim ga i miris je presavrsen, piling je bas mrak, hvala hvala hvala cure definitivno preporucavam
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    i_vanna46, tebi je newsletter poslan, Dadek, koliko vidim prijavila si jednom prije moj newsletter kao spam i od tada ti ga ne šaljem, a ti Wita nisi kod registracije ni označila da želiš primati newsletter :) Ako želite ponovno, odnosno …prikaži još!
  • Default avatar -
    onesoul
    i ja bi molila da mi se pošalje pitanje :))) ni ja nisam još nijednom nisam dobila
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Onesoul, i tebi smo poslali newsletter!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga labica, točan odgovor je bio tropski bergamot i slatka naranča! Nadam se da ćeš više sreće imati drugi put!
  • Default avatar -
    labica
    točno sam odgovrila :( smrc. da sam barem krivo
  • Default avatar -
    labica
    točno sam odgovrila :( smrc. da sam barem krivo
  • Default avatar -
    snjeska83
    evo zahvaljujem na poklonu koji sam osvojila, wow ajme kak sam sretna hvala hvala hvala javim kakvi su proizvodi kad ih isprobam,al vec vidim da ce biti pun pogodak
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga ivanakenk, ova nagradna igra je završila prošlu srijedu. Ako nisi dobila mail, molim te javi mi se na info@zdravakrava.hr pa ćemo provjeriti koji je razlog.
  • Avatar VivaLaGloria
    VivaLaGloria
    Hvala na poklonu :) divan je!
  • Avatar ivanakenk
    ivanakenk
    super je zato što je sve prirodno.....mmmmm.....a tek koji miris ima...koristila sam ga jednom!!!
  • Avatar ivanakenk
    ivanakenk
    a meni pitanje??!!! hoću i ja!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.