Komentari 21

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamazora
    mamazora
    ni ja nisam dobila mail... nema ga ni u spamu ni nigdje... a registrirana sam od 11.8. :(
  • Avatar mamazora
    mamazora
    riješeno! hvala! i drž'te mi fige!
  • Avatar ladyjil
    ladyjil
    mogu ja dobit nagradno pitanje!? hvala!
  • Default avatar -
    kitinita
    Zašto ja nisam dobila mail za nagradnu igru?
  • Default avatar -
    vesna_lucko
    Ja također nisam dobila mail???!?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Kako bi redovito primale nagradna pitanja na e-maila adresu, prilikom registracije je potrebno naznačiti da želite primati newsletter. Vaše adrese ću unijeti u bazu korisnika koji primaju newsletter pa ćete ga od sada i vi dobivati.
  • Default avatar -
    tigreta
    Ja također nisam dobila mail, pa Vas ljubazno molim aktivaciju newslettera. Hvala!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga olfi, nagradna igra je trajala do danas u 10 sati. Razlog zašto nisi dobila mail je zato što prilikom registracije nisi navela da želiš primati newsletter.
  • Default avatar -
    olfi
    da, da sorry. isto tako sam skužila da sam bila stavila u registraciji da sam muško..hehe
  • Default avatar -
    mithra
    evo ni ja nisam dobila mail...
  • Default avatar -
    kick26
    još uvijek nisam dobila pitanje... zašto?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Nagradno pitanje je trebalo stići u četvrtak, s obzirom da ga još niste dobile, provjerit ću zašto pa vam se javim mailom :)
  • Avatar BojanaDi
    BojanaDi
    ni ja još nisam dobila mail sa nagradnim pitanjem, kada ga mogu očekivati?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Kao što piše u pravilima, potrebno je registrirati se prije početa nagradne igre. Ukoliko ste se registrirali nakon i pritom označili da želite primati newsletter, nećete moći sudjelovati u ovoj igri, ali ćete ubuduće nagradna pitanja dobivati na mail.
  • Default avatar -
    avonlady
    Ni ja nisam dobila nagradno pitanje!
  • Avatar BojanaDi
    BojanaDi
    rješeno :)))
  • Avatar nektarina
    nektarina
    pitanje za zdravukravu,dali će biti objavljene slike od dobitnika nagradne igre,budući da u pravilima piše nešt za fotografiju??!!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    avonlady, newsletter ti je poslan! Provjeri spam poštu jer nekad greškom može završiti tamo. Nektarina, fotografije dobitnika se uglavnom ne objavljuju, ali u pravilima je navedeno u slučaju da to bude potrebno.
  • Default avatar -
    magdos
    želim sudjelovati u nagradnoj igri za ocean japanke, ali na portalu ne nalazim gdje mogu kliknuti da odgovorim na pitanja???????? ne kužim, kaj sam tako .... hvala na odgovoru magdos www,hranisedobro.com
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga magdos, vidim da si dobila newsletter, pa onda točan odgovor zajedno sa svojim podacima pošalješ kao odgovor na taj isti mail odnosno na darovi@zdravakrava.hr.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.