Komentari 17

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ivanika
    za mene san bi postao stvarnost kad skinula bih koju kilu! Nupo želim ja!
  • Default avatar -
    snjeska83
    Drzim si.figeeee kao svaki pravi nupoljubac ;)
  • Default avatar -
    snjeska83
    https://www.facebook.com/groups/546491538694847/ dodjite u grupu nupoljupci ak vas zanima vise o nupu od nas korisnika
  • Default avatar -
    tinchika20
    Također se nadam!
  • Default avatar -
    snjeska83
    i kad cemo znaaati???
  • Default avatar -
    tanama
    auffff da bar dobijem jaaaaa :)
  • Default avatar -
    snjeska83
    SVI BI HTJELI, hihi jer znamo kolikooo vrijediiiii. ja bi bas savjetovanje jer me treba uvijek netko guraat iako se i sama dobro guram hihi
  • Default avatar -
    snjeska83
    zaviidim
  • Avatar DeeDee11
    DeeDee11
    kako mogu podići nagradu? :) baš sam happy!
  • Default avatar -
    shalala
    ja nisam još ništa dobila :(
  • Default avatar -
    snjeska83
    Odlicna prilika
  • Avatar indica
    indica
    Treba biti strpljiv i čekati.
  • Avatar Neomi
    Neomi
    Žarko bi voljela da budem jedna od tih sretnica! u zadnje vrijeme sam se jako udebljala. Očajna sam zobg toga.. U svakom slučaju, izvrsna prilika za nešto novo isprobat :P
  • Default avatar -
    snjeska83
    Odigrala.davno.i cekaaam.nagrada koja se definitivno isplati.znam jer sam.korisnik vec 3mj. Ak kog zanima vise o nupu od nas.korisnika koriatim priliku da pozovem u grupu nupoljupci na facebooku.
  • Default avatar -
    nita2407
    i ja sam odigrala igru..bliži se ljeto.. a izgleda da ću i ovo ljeto biti debela :(
  • Avatar lu6cka
    lu6cka
    kad vidim kako je Nupo dijeta djelotvorna bila Ani Begić odmah poželim Nupo da i meni učini isto, spremna sam se i žrtvovati i vježbati:)
  • Default avatar -
    snjeska83
    i ja odbrojavaaaam da vidim dal imam srece, nupo je moja tajna :) za skidanje kg
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.