Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mjelic2
    nema nikakvog maila ,
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    joooooj!!! Savršeno! Ja bi ovo <3
  • Avatar majaxo
    majaxo
    @Zdrava__Krava Prazan je inbox, dobijem svaki dan makar jedan newsletter, ali od vas još uvijek ništa. Hm.. :/
  • Default avatar -
    smokvica
    tako bi bilo lijepo osvjeziti dnevni boravak ovim tapetama!!!
  • Default avatar -
    geceta
    da li će mailovi stizati samo u četvrtak ili? pitam jer ga još nisam dobila. hvala!
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    mailovi su stigli
  • Default avatar -
    pearll
    Nema maila? Voljela bih igrati za ovaj poklon! Cekam !!!!!!! Pozdrav
  • Avatar majaxo
    majaxo
    Iiiii još uvijek čekam mail...
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    geceta, pearll i mjelic2, niste kod registracije označile da želite primati newsletter, ali sada je sve rješeno. Provjerite mail! majaxo, iz nekog razloga mail koji smo ti poslali nije isporučem. Molim te da provjeriš je li ti inbox pun i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zoranazugaj
    ni ja ne dobivam mailove.......
  • Default avatar -
    lora_ri
    svaki dan provjeravam mejl ali nista od Meblo tapeta ili Zdrave krave..mozete li nesto provijeriti ili mi ponovo poslati nagradno pitanje?? teeeenks unaprijed.. :D
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    ja zapravo ni ne vidim smisao tapeta, mi smo ih imali prije ali smo ih skinuli :))))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.