Komentari 22

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    malabo
    ni ja ga ne vidim :( izgleda da je isteklo :(
  • Default avatar -
    1anamarija1
    jel se još može sudjelovati??? (ja nevidim gdje je ta prijavnica :( )
  • Avatar freya_niky
    freya_niky
    uff ovu nagradu si želim zadnjih 7-8 godina od kad sam čula da se laserom može skinut dioptrija...čak sam počela ić na misu nedjeljom...tko zna...možda kaj i to pomogne =)
  • Default avatar -
    vinkovci300
    prekrasna vijest o vašoj nagradnoj igri za sve nas koji imamo problema svidom sad se i mi možemo nadati da ćemo možda jednoga dana ovaj svijet gledati svojim očima a ne kroz stakla naočala hvala vam na tome
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Prijava je uspješno stigla ;) Sretno!
  • Default avatar -
    geceta
    mogu li ja možda prijaviti supruga? on već duže vremena mašta o tome a budući da ja ne radim, sve ostaje na maštanju
  • Default avatar -
    dajana1980
    jel moja prijava stigla?
  • Default avatar -
    dajana1980
    jel moja prijava stigla?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    I tvoja je stigla :) Geceta, slobodno prijavi svog supruga!
  • Default avatar -
    smokvica
    ovo je nesto savrseno za nas koji imamo problema sa vidom a i nazalost sa ''debljinom'' novcanika :) Hvala zdravojkravi na ovoj nagradnoj igri...nemam bas rece u nima ali za ovako nesto se cak mogu i nadati :)
  • Default avatar -
    gabrijela_i
    molim Vas, možete li provjeriti da li je stigla moja prijava, jer sam malo prerano stisnula x pa nisam sigurna. Hvala puno
  • Default avatar -
    onesoul
    prijava je izvršena dok nisam bila ulogirana na Zdrava krava, jel to u redu??
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    S obzirom da ne moraš biti registrirani korisnik da bi sudjelovala u natječaju, nema veze ako nisi bila ulogirana u trenutku ispunjavanja prijavnice.
  • Default avatar -
    Strasna
    Hvala Vam puno na ovakvoj prilici koja nam se nudi! Za nas koji imamo problema s vidom, to je ipak onaj tračak svjetlosti na kraju tunela :D Možete li mi provjerit da li je moja prijava stigla? Hvala!
  • Avatar Natallie
    Natallie
    hvala puno zdravojkravi na ovoj nagradnoj igri ,ako ništa drugo barem se možemo nadati mi koji si sami ne možemo priuštiti "oslobađanja" svojih oćiju :)) da će se nekome posrećiti i da će se rješiti svojih "staklenih oćiju" :D
  • Default avatar -
    antina
    i ja zahvaljujem na ovoj nagradnoj igri i na nadi koju nam igra daje.. Lijep pozdrav, Natalija
  • Default avatar -
    violeta972
    evo prosljedila mojoj sestrični ......držim palčeve da osvoji ovu nagradu...sretno!!!!
  • Default avatar -
    smokvica
    kad ce vise proglasenje pobijedina? :) sretno svima!!!
  • Avatar svijetlanah88
    svijetlanah88
    JEDVA ČELAM DA SAM JA TA DOBITNICA JER IMAM PROBLEM SA OKOM JAKO DUGO
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Kao što piše u članku, prijave su trajale do 26. listopada. Sretno svima koji su se prijavili!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.