Komentari 13

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    samanta4
    Molim vas jel bi mi ponovo mogli poslati email sa nagradnim pitanjem jer meni se dogodilo to da sam ga slučajno izbrisala kada sam brisala stare mailove
  • Default avatar -
    teeaa
    Nikad ne dobijem mail za nagradne igre.....NIJE FER.....:(((((((((((((((((
  • Avatar jtrzacki
    jtrzacki
    Sretno svima.Pozdrav :D
  • Default avatar -
    anteica
    Ni ja nikad nisam dobila vase pitanje na svoj e-mail :(
  • Default avatar -
    altalena11
    Javno izvlačenje nagrada održat će se 20. travnja 2011. godine u 11 sati u prostorijama 24sata digital d.o.o. u Oreškovićevoj 3d, Zagreb, gdje će se slučajnim odabirom putem računala izvući dobitnici nagradne igre. ajde ljudi :((( nije valjda da 50 …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    TUŽNA!!! Mene nema :(
  • Default avatar -
    labica
    i meni se čini da se odabiru sretni dobitnici kako kome koje ime paše. neću ovaj puta slati broj poslanih mailova osim ću reći da je četveroznamenkasti. a isto tako nisam ni dobila odgovor na dva pitanja koja sam poslala …prikaži još!
  • Avatar Sena1
    Sena1
    S nestrpljenjem očekujem rezultate,..... Ma kakvi oni bili :)
  • Default avatar -
    snjeska83
    i ja hehe
  • Default avatar -
    inchy21
    kad su rezultati
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Izvlačenje je sljedeću srijedu 20.4. a nakon toga i rezultati. samanta4, molim te javi mi se na mail info@zdravakrava.hr!
  • Default avatar -
    dancani
    zašto ja nikad ne dobijem mail za NI a registrirani sam korisnik
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Ako netko nije primio newsletter, za to postoji razlog, odnosno prilikom registracije nije stavio kvačicu da želi primati newsletter ili se u jednom trenutku odjavio putem linka koji se nalazi u dnu svakog newsletter i glasi ''Ne želim primati newsletter''. …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.