Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ravlicka
    ravlicka
    juhu, valjda me nece promasit
  • Default avatar -
    stella357
    Keune je zakon, bez obzira na poklon... obožavam žampon protiv žutila boje za kosu,....
  • Default avatar -
    Juca01
    hoćemo li svi dobiti pitanja,ja još ništa nisam dobila na e-mail
  • Avatar vlatkic
    vlatkic
    Ja bi pitanje :)))
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage Juca01 i vlatkic, niste primile nagradno pitanje jer niste prijavljene na newsletter. Na mail vam šaljem više info!
  • Default avatar -
    nina0407
    primjetila sam da se među dobitnicima neka imena stalno ponavljaju. malo sam skeptična jer sam se za posljednju veliku nagradnu igru na stotine puta prijavljivala jer sam bila bolesna pa sam imala vremena. naprosto je bilo nemoguće da niti za …prikaži još!
  • Default avatar -
    deedeezg
    ja bi isto pitanja, nije stiglo već 3 dana :(
  • Avatar MalaPandica
    MalaPandica
    Pozdrav! ovo pitanje sam dobila na svoj mail, i poslala sam odgovor, no nekoliko dana poslje mi se mail blokirao. Zanima me gdje mogu promjeniti svoju e-mail adresu odnosno napisati vam novi mail na koji bih primala pitanja za nagradne …prikaži još!
  • Default avatar -
    sarahm0209
    joj stalno se igram,ovo je super pokolon!nadam se da cu i ja biti napokon dobitnica!
  • Default avatar -
    tihomirl
    super nadam se da cu dobit
  • Default avatar -
    petite_fille
    uuu, super pokloni!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.