Komentari 13

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Nenche
    Do kada se pitanje može dobit na mail???
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Nenche, newsletter je poslan jučer oko 12 sati svim korisnicima koji su se registrirali do trenutka slanja, a koji inače primaju newsletter.
  • Avatar hippoxx
    hippoxx
    to je super nagrada ako bih osvojila ovu komodu,ali s druge strane tapete... :/
  • Default avatar -
    Manaze
    Ova tapeta bi idealno pasala u moju dnevnu sobu ....dalje i da ne pričam.Pozdrav
  • Default avatar -
    bene
    već niz godina koristim stolčić umjesto komode kraj kreveta tako da mi je ovo sad prilika da vidim koliko me sreća služi ,..a i boja mi se malo trusi sa sobe tako da ni nove tapete nebi bilo loše :)
  • Default avatar -
    zoranazugaj
    Ja nisam dobila mail niti u "sandučić" , niti u spam. već dugo registrirani korisnik....
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    zoranazugaj, poslala sam ti na mail! Jesi vidjela?
  • Avatar mamazora
    mamazora
    nema maila kod mene :(
  • Avatar mamazora
    mamazora
    joj... ispričavam se... našla sam! :))
  • Avatar ivyd
    ivyd
    Pozdrav super nagrada,nisam još ništa osvojila od vas,ima li šanse..................ova komoda bi bila super poklon za moju unuku
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Uvijek ima šanse ;) Samo treba biti uporan i uz malo sreće, nešto ćeš osvojiti!
  • Default avatar -
    zoranazugaj
    Dobila sam mail, ZAHVALJUJEM !!!
  • Default avatar -
    Marina001
    Hvala najljepša! <3
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.