Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Sjena
    O
  • Default avatar -
    Sjena
    O
  • Default avatar -
    ZAKS
    Želim ove preparate jer zahvaljujući njima koža mog tijela će mi biti sjajna i mekana,to je kao čarolija neka.Mnoštvo predivnih sastojaka Bottega Verde kozmetike želim da moju kožu njeguje i hrani,od suhoće i oštećenja da ju uspješno brani.
  • Default avatar -
    marijaodzic
    Ovu kozmetiku želim osvojiti jer oduvijek koristim isključivo samo 100% prirodnu kozmetiku jer se tada osjećam najugodnije i najljepše.
  • Default avatar -
    sjajna
    bilo bi sjajno dobiti bottega verde kolekciju s arganaom pa da mi koža bude meka i sjajna, toliko sjajna da obasja cijelu prostoriju pa da moj dragi ne primjeti da ispod bora nema poklona (jer je kasica prasica presušila :()
  • Avatar sdtv22
    sdtv22
    Voljela bi dobiti bilo što jer je prirodno,i vlaži i hrani moju kožu.A u ove hladne zimske dane to joj je neophodno da bude mekana i zdrava.Budžet je slab,skoro na nuli,pa bi ovo bilo idealno za ispod bora,da baš ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sjena
    Bilo bi divno za ove blagdane leći u kadu i razmaziti se ovim proizvodima.Zimska bajka bez stresa uz mirise medenjaka. :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.