Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Medicandy
    Medicandy
    Već je jednom bila nagradna igra na ovoj princip, a ja nisam ni onda dobila mail. I baš sam porvjeravala spam, nije zalutao. Pa molim ovaj puta da me ne izostavite, priti pliiiiz :) BioAstin se spremam kupiti već sto …prikaži još!
  • Avatar maris9
    maris9
    na koju adresu slati odgovore? ispričavam se ako od šume ne vidim drvo
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Medicandy, vidim da si prije primala moj newsletter, ali si se odjavila putem linka koji šaljem uz svaki newsletter. Ukoliko ga ubuduće želiš ponovno primati, molim te da mi se javiš na info@zdravakrava.hr. Što se tiče mail adrese na …prikaži još!
  • Avatar Fishes
    Fishes
    Ni ja nisam nikad dobila mail sa nagradnim pitanjima. A imam profil na Kravi godinama................ :)
  • Avatar Medicandy
    Medicandy
    Kravice, javila sam se Poz!
  • Default avatar -
    dajanaj
    ni ja nisam dobila nikakav email a volila bih
  • Default avatar -
    dajanaj
    uspješmo sam poslala odgovor hvala zdrava krava nadam se dobitku
  • Default avatar -
    durda7
    na moj mail isto ne stižu pitanja..
  • Default avatar -
    dancani
    ja sam nova ,ali molim te pošalji i meni ..i meni ..plizzzz
  • Default avatar -
    Iska
    ja sam nova, mogu li dobiti pitanja .... :)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Iska, da bi dobila nagradno pitanje moraš biti registrirana najkasnije do početka nagradne igre, kao što piše u pravilima. Ali svakako ćeš dobiti pitanje za sljedeću nagradnu igru koja bude išla putem newslettera ;)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.