Komentari 14

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vjevevica
    mail primljen,hvala,NAJBOLJI STE :)
  • Default avatar -
    ddomazet3
    Molim Vas možete li provjetiti zašto ja nikada ne dobivam nagradna pitanja iako sam registrirani član? Sve sam provjerila i nema nigdje nikakvih pitanja. Hvala
  • Default avatar -
    sanja001
    ja isto nisam dobila niti u junku ni u mapi primljeno :((
  • Default avatar -
    monnka
    iako sam od nedavno tek registrirana jos uvijek nisam dobila niti jednom nagradno pitanje na mail :/
  • Default avatar -
    indjipat
    također, nisam nigdje pronašla vaš mail sa nagradnim pitanjem.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Sve provjerim pa vam se javim mailom :)
  • Default avatar -
    mihaelacicko
    također ista problemarika oko dobivanja nagradnog pitanja,isto sam registrirana od prije i nisam dobila ni nagradno pitanje za prijašnju igru,neznam da li sam dobro napravila jer sam se odjavila i ponovno registrirala,a niti nikad nisam dobila Vaš newsteler??pa stvarno ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    kerempuh
    ista stvar i sa mnom, nikad nisam dobila niti jednu vašu poruku, a kamo li poziv na igranje kao i ddomazet3,mihaelacicko
  • Avatar Janchy1
    Janchy1
    nisam dobila nagradno pitanje..:((
  • Avatar tatjana92
    tatjana92
    nadam se pokloncicuuu :)
  • Default avatar -
    mihaelacicko
    uf krivo sam napisala...newsletter.....ubi me ova vrućina ;))))
  • Avatar UltraViolet
    UltraViolet
    Niti ja nisam dobila ovaj mail ni u spamu ni u inboxu,prije sam redovno dobvala,a zadnjih par mjeseci ništa... :/ To nije u redu,jer bih baš voljela sudjelovati u ovoj nagradnoj igri,nabacila sam 7kg u zadnjih par mjeseci,super bi došle ako pomažu xD
  • Default avatar -
    vjevevica
    draga @zdravakrava,moj stari mail je obrisan,pa sam se jučer opet ovdje registrirala,sa nestrpljenjem ponovno očekujenm vaše mailove ,hvala :)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Odgovori vas čekaju na mailu :) Ako još netko nije dobio nagradno pitanje, a da se registrirao i označio da želi primati newsletter, nek mi se javi na info@zdravakrava.hr.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.