Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sandrica283
    Kad bi išla u teretanu manje bi vremena trošila u dućanu, jer zdravije je vježbati nego po shopping centru špancirati. Zdrava krava lijepo ću te zamoliti ako bi mi mogla članstvo u teretani pokloniti. Tako bi mogla svoju bolju polovicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Maki
    Želim članarinu u Zadru da se napokon pokrenem i dovedem u red...:D
  • Default avatar -
    Marinaaa
    Poremecaj hranjenja. To je moj motiv. Ozdraviti. Biti snazna. Jaka. Misicava. Skinny fat je out :)
  • Default avatar -
    Mare
    Uhhh..lipo zvuci otici u teretanu na uru dvi i maknuti se od 4 dijece a uz to poraditi na tijelu posli poroda 4 dijeta...
  • Default avatar -
    natalis
    Jedini način da počnem vježbati je da me netko upiše na fitness ili da osvojim članarinu jer inače nikako da se pomaknem s mrtve točke i tako već mjesecima otkako sam rodila.
  • Default avatar -
    Maja4u
    Ja na stražnjici nemam celulit u vidu narančine kore , nego skoro pa plantažu agruma :) Bilo bi super da to krenem sanirati :) Hvala
  • Avatar merida
    merida
    Devetomjesečni rad u uredu počeo je ostavljati početne tragove 'šlaufića' oko struka i osjećaj tromosti...Odlazak u teretanu je bio u planu od samog početka zaposlenja, ali sve je ostalo samo na planu. Planiranje ili eliminacija 'šlaufića' trebaju krenuti u borbu …prikaži još!
  • Default avatar -
    lunatik
    svakodnevno vježbam, bicikliram..održavam kondiciju..jedina želja je pristup u teretani, ali kako sam studentica u Zagrebu, imam nedostatak sredstava, jer samo jedan član obitelji ostvaruje mjesečne prihode..kada bi osvojila mjesečnu ulaznicu, bilo bi to ostvarenje mojih snova...moj život je vježbanje i …prikaži još!
  • Default avatar -
    seka13
    Ajme ja zelim vecer za sebe a muza da izbaci energiju u teretani u koju stalno krece pa nikako..ja sam trudna a njemu stvarno treba mjesto da se ispuse i dotjera jer se deblja skupa sa mnom ;)
  • Default avatar -
    sanjahorvat
    voljela bih osvojiti članarinu u Zadru da se moj prijatelj iz Zadra napokon pokrene nakon sezone i fjaka,te da fit prebrodi zimu i bure i da sljedeće lito dočeka spreman :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.