Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Requin1987
    Ja san prestala 12.06.2010. i dobila san 5kg, i sad ih polako skidan... :) :) :)
  • Default avatar -
    napirai
    i ja eto sretni nepušać već dva mjeseca! dobila sam šest kg,ali je to sad stalo,pa ću ih polako skinuti,mislim da se isplati,ko god se boji prestati zbog debljanja treba znati da je to samo na početku i nek se …prikaži još!
  • Default avatar -
    kace
    Ja sam prestala prije točno mjesec dana i dobila sam 2 kg. Što sad? Ako netko zna neku foru neka se javi. Lakše dišem i drago mi je zbog toga.
  • Default avatar -
    zrinka12
    prestala sa 70 kg prije 4 godine, a sad 80 kg s tim da sam skinila 8 kg
  • Default avatar -
    abdb
    prestala prije 5 godina, držala se svih navedenih savjeta (vježbanje, kretanje, zdrava prehrana) i svejedno u prva 3 mjeseca dobila 10-ak kg koje nikad nisam uspjela vratiti, ali nije mi žao jer se osjećam puno punooooooo bolje...
  • Default avatar -
    maliteo
    Uh... ovaj komentar od "adbd" ni malo me ne stimuliše da nastavim sa borbom protiv zavisnosti od nikotina. Ne želim baš 10 kg,....
  • Default avatar -
    Marbil
    Pa vidiš da kaže da se sad osjeća puno bolje! a što se tiče kilograma, vjerujem da je to sve individualno, i u ovom slučaju sigurno se isplati riskirati!
  • Default avatar -
    Mihaelica
    prestala sam pušiti 1.1. ove godine i nisam se uopče udebljala a nisam ni posegla za zamjenom (grickalice, slatko) Nisam se ni odrekla ničega...sve jedem ali u umjerenim količinama. Mislim da svaki organizam reagira drukčije, na kraju krajeva, svi smo …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.