Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sogica
    Čestitke pobjednici !!!odličan recept ! pohvala !!!!!
  • Default avatar -
    sogica
    malomutavo zašto ne čestitaš pobjednici na odličnom receptu ?! obično si prvi komentator kad treba naći nekome greške za njegov recept !?!
  • Avatar Kikica_Skippy
    Kikica_Skippy
    Hvala ;)
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    a kristina je drugi put kuharica zime, to niste naglasili! duple čestitke! ja radim istraživanje i rad o internetskom kulinarenju pa mi je sve ovo jako zanimljivo... npr., čini mi se kako nikada nisam vidjela da je muškarac postao kuhar …prikaži još!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Jedan muškarac je bio kuhar tjedna, a inače nam muškarci jako rijetko šalju recepte
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    hvala na informaciji!
  • Avatar Kikica_Skippy
    Kikica_Skippy
    Hvala Vam!!!! Već drugi put za redom Kuharica zime! :P
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    sogica - jako je zanimljivo imati nepoznatog virtualnog neprijatelja, i ne odgovaram više na tvoje provokacije jer nisi u pravu i izmišljaš...
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    tek sam sad vidjela da ste objavili pobjednicu zime i stvarno nisam očekivala ulazak u top 3 (hvala zdrava krava) jer mi je salata stvarno bila jednostavna. kristina čestitam ti na pobjedi jer je kolač odličan! morat ću i ja …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.