Komentari 41

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    perokoji
    evo najboljeg komentara, od kakvog zračenja štiti ovaj podložak ? od elektromagnetskih valova koje stvara wlan ili možda el. polja NF 50 Hz. s ovom kuglicom kak ti za uzemljenje? Ljudi ne nasjedajte na ove gluposti, podložak ne štiti od …prikaži još!
  • Default avatar -
    josip22
    Ma dajte , zračenje će nam donijet samo super prednosti kao što vidim danas na tv-u mali dobio svojstvo privlačenja stvari kao iz SFfilmova , ovaj bi podložak bio onda moj kriptonit ! :)
  • Default avatar -
    elaiani
    U mome trbušćiću raste bebica <3 a meni je jaako dosadno pa sam većinom na kompjuteru.. Puno bi mi značio ovakav podložak jer bi bila sigurnija i s manje zračenja..:)
  • Avatar samrica
    samrica
    "kad ih vec ne mozemo pobijediti, ublazimo negativne efekte" - to je moj moto, bez laptopa ne ide, pa kad je vec tako, bolje da kontrolišem štetu :)
  • Default avatar -
    Markal
    Jako bi mi dobro došlo budući da doma provodim puno vremena s laptopom, kojeg uglavno držim u krilu. Znam da to baš i nije pametno rješenje, ali na poslu sjedim za stolom tako da se na večer zavalim u fotelju …prikaži još!
  • Default avatar -
    kucica
    kako ce moj mis da klizi po ovom podlosku auuuuuuu :)
  • Avatar Ani333
    Ani333
    ovo je savršeno kad ležiš i imaš laptop na trbuhu..sigurno da sigurnije ne može biti :)..pogotovo za buduce mame da budemo bezbrižne za naše mališane :)
  • Default avatar -
    ZAKS
    Želim ovaj podložak za laptop kako bih uklonila loše i negativne vibre,tj. zračenja koja postoje između mene i mog laptopa, pa nek ostanu samo one dobre,pozitivne vibre! :))
  • Avatar Josipa1989
    Josipa1989
    Ajmee superrrr! Jako želim ovo! Laptop je stalno na meni.. :O Ovo je stvarno genijalno, spasio bi me!
  • Avatar Ani333
    Ani333
    ovo je savršeno kad ležiš i imaš laptop na trbuhu..sigurno da sigurnije ne može biti :)..pogotovo za buduce mame da budemo bezbrižne za naše mališane :)
  • Default avatar -
    mazaa
    <3 želimmmm :)
  • Default avatar -
    bambi22
    Svi mi imamo previše elektronike u našim domovima nekima je nagomilavanje električnih napravica, kao npr. meni stras i da bilo bi super to zračenje bar malo smanjiti odnosno neutralizirati, a i podložak je tako lijep, zato ako može jedan meni :-)))))))
  • Default avatar -
    ivazdravakrava
    Draga Zdrava Kravice <3 u sobičku u kojem živim s dečkom imamo laptop i kompjuter....i nemamo ih gdje drugdje iznijeti :( Osim napada naših starijih, pogotovo bakica koje su nesnošljive po tom pitanju, i sami smo svjesni da nije dobro …prikaži još!
  • Avatar melabila
    melabila
    Imamo laptop i kompjuter. Zabuljim se u komp, a kraj mene cimerica s laptopom. Uvijek sam se čudila zašto smo obadvije loše volje.. Boravak od 10 kvadrata definitivno nije mjesto za takve stvari, pogotovo još kraj TV-a.Sad sam samo još …prikaži još!
  • Default avatar -
    choc_addict
    Studiram informatiku i sad sam upisala drugi semestar :) na kompjuteru sam non stop, bilo to na fakultetu ili doma, dok ucim ili se zabavljam. cula sam prije o ovim podloscima ali nikad zapravo nisam naisla na nesto takvo u …prikaži još!
  • Avatar fawlty
    fawlty
    doma se ponekad salimo da nam u sobi vlada prava elektromagnetska oluja. :) imamo tri laptopa i navecer obavezno radi minimalno jedan. podlozak bih zeljela za svog dragog jer on, kao osoba koja se bavi telekomunikacijama i novinarstvom, u ovoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    kruna777
    ..... u studenskoj sobici su 2 laptopa, Tv, 3 moba..... a ja samo što ne grizem oko sebe, ko zna možda je povezano s tim zračenjem...
  • Default avatar -
    anabanana1989
    Odlična stvar za studente, poput mene, koji su često primorani biti uz laptop. Zgodna i praktična stvar! :) I naravno, želim da bude moja :)
  • Avatar kisica
    kisica
    Jer sam ja jedna od onih koje "nisu"ovisne i nagradnim igra,a facebooku i Internetu, al mi laptop radi 25/7
  • Default avatar -
    perokoji
    evo najboljeg komentara, od kakvog zračenja štiti ovaj podložak ? od elektromagnetskih valova koje stvara wlan ili možda el. polja NF 50 Hz. s ovom kuglicom kak ti za uzemljenje? Ljudi ne nasjedajte na ove gluposti, podložak ne štiti od …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.