Komentari 23

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    crveno
    i kad se klikne odvede nas na naslovnicu
  • Default avatar -
    annymaloseja
    Imam jedno pitanjce za one koji su registrirani..registrirala sam se i ne mogu nać detaljnija pravila igre..jel mi može netko pomoć..
  • Default avatar -
    Harlekin
    I mene zanima isto...
  • Default avatar -
    suzana70
    A ima nas još, jel stalno se vrtim u krug
  • Default avatar -
    mmedverec
    Nagradna igra počinje u srijedu, 7. travnja, i trajat će do 11. travnja. Prati nas i uključi se u igru!
  • Default avatar -
    vragec111
    same thing here.. :)
  • Default avatar -
    mmedverec
    Sutra, tj. u srijedu, 7. travnja ćete moći saznati detaljnije pravila igre. Tako i piše u članku. Danas provjerite da li ste registrirani i da li su ispunjeni svi podaci
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    a kako pobogu naci i uci u pravila i igru???
  • Avatar alguna
    alguna
    Bilo bi dobro kad bi odredili da svatko bira željenu nagradu...
  • Default avatar -
    trnjanka
    Danas je 7. travanj i ja nevidim pravila?!
  • Avatar niky88
    niky88
    prijavljena sam i kada uđem u svoj pfofil nigdje mi ne piše dali su mi svi podaci ispunjeni...ono što mi je ispunjueno je:ime,prezime adresa,spol... dali treba još šta ispuniti....jer nemogu vidjeti pravila igre? Unaprijed hvala.
  • Avatar Ylodi
    Ylodi
    Ako ste prijavljeni i ako su svi podaci ispunjeni na kraju članka će vam se pojaviti link Sudjeluj odmah (klikni)!. Kliknite na njega.
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    lijepo zamisljeno ali propust je u tome sto se ne mogu birati nagrade.zar ce npr splicanin ici na kuglanje u zg?ali nema veze zdravakrava s nama,mi sa zdravomkravom!pozz svima posjetiteljima nase zdravekrave
  • Default avatar -
    finamarina
    Profil sam popunila potrebnim podacima, naravno da nemam sliku niti neke detalje o sebi, ali smatram da to nije neophodno da bih sudjelovala u nagradnoj igri ! Ipak, detalje igre ne mogu pronaći ! Gdje se nalaze ???
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Slika za profil nije neophodna, a kako bi imali pristup detaljnim pravilima, potrebno se registrirati i pritom ispuniti sve tražene podatke.
  • Avatar MarketingZdraveKrave
    MarketingZdraveKrave
    Draga finamarina, nakon što ispuniš sve potrebne podatke, vrati se na ovaj članak i na dnu ćeš pronaći link "Sudjeluj odmah! (Klikni)" i s njim ulaziš na detaljnija pravila nagradne igre. Puno sreće :)
  • Default avatar -
    cura
    Zašto ne mislite malo na nas koji nismo iz Zagreba i ne možemo ići na fitnes i kuglanje ako to osvojimo? Nadati ću se bicikli.
  • Avatar speedo
    speedo
    bok svima..evo ja sam nova korisnica pa vas lijepo pozdravljam..mi moze ko objasnit kako to ide s tom nag.igrom?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga speedo, kao što je objašnjeno u postu niže, potrebno se prvo registrirati kao korisnik (klikni na link registiraj se u gornjem desnom kutu), zatim se vrati na članak Nagrađujemo te u tjednu zdravlja, te ćeš na dnu samog članka …prikaži još!
  • Avatar Diannee9
    Diannee9
    Otklonite mi kvar . . danas je nedijelja ;sto prije ! Zbog nagradne igre ! Hvala unaprijed !
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.