Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    stella.immodest
    Imam oziljak na lijevom obrazu od uboda koji se širi.kakosprijeciti daljnje sirenje ožiljka . Dosad nista nije pomoglo.lice zna boljeti pulsira zacrveni se cesto pijem koprivu stolisnik al i dalje se siri cak mi umivanje smeta
  • Avatar aleka87
    aleka87
    Za zarastanje svih vrsta ožiljaka meni je pomoglo ricinusovo ulje, melem od nevena i melem Jomelop G i čaj od biljke ranjenik, samo treba biti uporan, rezultati se vide i nakon 15-ak dana :)
    • Default avatar -
      stella.immodest
      Koliko se treba piti čaja?Pročitala sam negdje da ranjenik djeluje iznutra ali da treba litru čaja piti za učinak.Čini mi se da kombinaciji s koprivom brzi su rezultati.ricinusovo ulje nije mi pomoglo a od nevena koza mi se upali
  • Default avatar -
    Ožiljak
    Briga samog pacienta za ožiljak je, gledano s točke što boljeg estetskog rezultata, gotovo od identičnog značaja kao i kirurška tehnika. Kada pročitamo stručnu literaturu možemo napravit jedan kratki rezime: 1.) ljepljive trake (Steristrip, Leukosan strip itd.) za 3 tjedna. …prikaži još!
  • Default avatar -
    blonda
    Hvala Vam na ovom članku, baš sam neki dan uputila pitanje dermatologu vezano uz ožiljak nakon operacije .Jedino što me još zanima , koju kremu , gel, ulje, mast koristiti za masažu ožiljka kako bi on u budučnost bio što …prikaži još!
  • Default avatar -
    noari
    Zaboravite na skupe kreme. Imam ožiljak od operacije koje nijedna skupa krema u deset godina korištenja nije uklonila. Totalno bačen novac, štogod reklama govorila. Sad ga tretiram ricinusovim uljem jer sam čula i čitala da uspješno uklanja ožiljke, a i …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.