Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sara456
    S išijasom vučem probleme vec preeedugo vremena. Nedavno sam si naručila acuraflex kremu jer je 95% kurkuma da probam i preeezadovoljna sam. Jaka je stvarno, djeluje čak i drugi dan. Definitivno moja preporuka svima https://acuraflex.hr/
  • Default avatar -
    SrbijaSpace
    Odličan tekst! Čudesne moći kurkume su fascinantne. Ovaj tekst je još jedan doprinos promovisanju zdrave ishrane. I moj mali doprinos je i ovaj teks to kurkumi koji takodje promoviše ovaj proizod u ljudskoj ishrani. https://pro100healthy.rs/blog/zapanjujuce-moci-kurkume.html
  • Default avatar -
    miotod
    Molio bih za informacoju da li smsm da koristim kurkumu imam ugradjen veštački zalistak na srcu odnosno aorti i pijem lek FARIN..Hvala Pozdrav Miotod
  • Avatar MarryJanne
    MarryJanne
    Zaboravih napisati. Kurkuma je godinama kao zacin prisutna kod nas u kuci kao i curry, chilli u prahu ... dalo bi se toga nabrojati. Imam te srece sto me teta koja mi je kao druga mama davnih dana upoznala sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    atavedulcis
    smiksala sam nešto slično, više kao lassi nego smoothie, dodala jogurt, bananu, kaki, med i kurkumu!!! fantazija!
  • Avatar MarryJanne
    MarryJanne
    Danas cu raditi mlijeko od sezamovih sjemenki, a sa tim mlijekom cu napraviti "svoj" smoothie. Kako mi uvijek u receptu nesto fali ili ima nesto sto ne volim pa improviziram na svoj način .. Jako se veselim svome prvom smoothie-u! Drzite palceve :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.