Komentari 18

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    juice9
    Volim sve mistično, tajno i vezano uz okultno. Pomalo glupo zvuči moj odgovor zašto želim da meni darujete ove karte, ali ja zaista nemam poseban razlog, niti bolji odgovor od drugih komentatora ovdje (zainteresiranih za karte). Neka karte osvoji onaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    Anuskica
    Nemam još iskustvo sa kartama vodičima a htjela bih jer mi je potrebno nadahnuće da poboljšam svoj život. Negdje sam pročitala – želi nešto svim srcem i cijeli svijet će se urotiti da to i dobiješ. To sam pomislila čim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Babuskaa
    Ljubav prema gatalačkim kartama ukorijena je u moj život preko moje bake. Ona me je naučila da su u životi svaki dobri savjetnici dobri za donošenje prave odluke u životu. Tako sam naslijedila dobre karte, ali kad sam pročitala o …prikaži još!
  • Default avatar -
    Slonica5
    Sva se istina nalazi u obećanju, inspiraciji karata, koje skrivaju istinu. Koliko karata šapuće istinu o našim ljubavima, poslu? Što nas očekuje? Voljela bih osvojiti karte, koje će me poput istine riješiti tišine u duši. One će biti glazba moje …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Nažalost nemam iskustvo sa takvim kartama, ali jako, jako bi željela ove karte. Izgledaju mi jako zanimljivo. 11.07. mi je rođendan, pa bi voljela dobiti te čarobne karte.
  • Default avatar -
    dadoitea
    Joj, kak mene ovo zanima! Uvijek sam "gutala priče o šestom čulu i sada ste me jako zaintrigrirali sa ovim kartama. Imam iskustva sa tarotom, ali ovo mi je puno bolje i privlačnije. U mojim usamljeničkim danima kada kćeri i …prikaži još!
  • Default avatar -
    pero2001
    Bila sam u prisutstvu ljudi koji imaju, recimo nadnaravnu, sposobnost reci ljudima sto ih zanima vezano za njihovu buducnost. Karte, ove, ili slicne im samo pomazu da se bolje izraze. Sve je to jako zanimljivo, ali oni naglasavaju da postoje …prikaži još!
  • Avatar idic
    idic
    nemam još takvo iskustvo,ali bih voljela imati,jer volim proučavati duhovnost i čitati knjige na tu temu,mislim da su narodi prije mnogo stoljeća i tisućljeća unazad imali vrlo razvijenu duhovnost,što je u danešnjem materijalnom svijetu zanemareno,ima nešto više od fizičkog svijeta,zanimljiviji …prikaži još!
  • Default avatar -
    s0nja
    Zadnjih nekoliko tjedana otkada su poceli ispiti na fakultetu cesto izgubim volju za ucenjem, ulovim sama sebe sa mislima JA TO NE MOGU. odlucila sam sama sebe motivirati, ne materijalno, vec sam na papirice napisala ohrabrujuce poruke i misli. i …prikaži još!
  • Avatar Majica
    Majica
    Prvi put sam se sa takvim kartama upoznala prije par godina. Imam osjećaj, da su me jednostavno ˝pozvale˝ k sebi u trgovini, u kojoj sam kupovala neke knjige. Otvorila sam kutiju i Anđeoske karte su me jednostavno tako jako preuzele, …prikaži još!
  • Default avatar -
    imisetic
    Nisam se još susrela s ovim kartama iako u zadnje vrijeme dosta čitam knjige iz područja moderne psihologije. Mislim da na idealan način povezuju duhovnu, osobnu i društvenu sferu života osobe i nastoje pomoći u njezinom obogaćivanju. Pojedinici, a i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanacanak
    ghgh
  • Default avatar -
    ivanahalic
    andjeoski dodir s neba je ono sto meni treba..kad me muce brige i tuga da mi budu poput vjernog druga..da u nijma nađem unutarnju snagu i sreću jer njima se moze izlijecit i tugu najvecu..da pozitiva zavlada mi u domu …prikaži još!
  • Avatar Kikica_Skippy
    Kikica_Skippy
    Već sam se susrela sa tim kartama.Naime,moja sestričina je jednog dana osjetila "poziv" tih karta.Jednostavno je hodala sa glasom koji je čula i on ju je odveo k tim kartama.Prodavačica je odmah prepoznala da se radi o pravoj osobi koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    Natalija77
    O kartama sam čula svakojake priče, bilo dobre bilo loše, ali sve su bile tajanstvene i zaintrigirale su me da sam i sama počela proučavati karte. Jedno vrijeme to mi je bila zabava a kasnije su me usmjeravale i pomagale …prikaži još!
  • Default avatar -
    Paprenjak
    Lako je donijeti krivu odluku u životu. Koliko sam samo puta pogriješila u životu? Koliko puta sam donijela krive odluke? Uništila si dan. Svađala sam se i griješila sam s krivim riječima upućene krivim ljudima, pomagala drugima na krivi način …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ninna1280
    Znam da ljubav nije najbitnija stvar na svijetlu, ali meni je. Takva sam osoba i vjerujem da za svakog postoji druga polovica i da je to to. Moja srodna duša. Bila sam godinu i pol dana sa jednim dečkom i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zmajica7
    Šteta što nisam navrijeme vidjela, jer bi se zasigurno javila. Nikako nemam sreće s takvim stvarima koje me jako interesiraju. Možda još nije vrijeme za mene da pročitam takve duhovne knjige. U životu ne treba ništa forsirati, šta dođe , dođe,...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.