Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    trnje
    ma ja se sva zalijepila šečernom pastom prvi put,al nisam odustala i sad sam se izvježbala i super mi je
  • Default avatar -
    ivanabubalo
    Stvarno mi ništa nije jasno-što je koža svijetlija,a dleke tamnije-to je uspješnija laserska.Po toj logici crnci ne mogu uspješno skinuti dlake ovom metodom jer nema crnca s bijelim dlakama?
  • Avatar fawlty
    fawlty
    orgona u mesnickoj? zar su se preselili?
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    U pravu si fawlty, potkrala nam se greškica. Adresa je Ilica 69/1
  • Default avatar -
    labica
    ivanabubalo, svijetla dlaka se ne može ukloniti laserskom depilacijom. osim ako ima nekakvih novosti na tom području, od kada sam ja bila na tom tretmanu prije dosta godina. tada mi je rečeno čak da se ne može ukloniti ni sijeda …prikaži još!
  • Default avatar -
    Clara25
    Ja inače koristim samo depilator, ali mi sve više urastaju dlake i prvih par dana nesnošljivo svrbi :-/ frendica mi je preporučila ovu šećernu pastu, ali još se nisam odlučila. Zna li netko kakve su cijene?
  • Default avatar -
    gugec
    Što se tiće šečerne paste probala sam je, jeftina je ako je doma napraviš-kupovna ja preskupa s obzirom da se je u pitanju šečer i recept je dostupan na internetu, ali meni je vosak zakon,najbolji onaj u patronama sa rolerom.
  • Default avatar -
    amvidak
    Laserska depilacija je najučinkovitija kod tamnijih dlaka a vjerujem da svi koji žele ukloniti dlake uklanjaju zato što se primjete jer su tamne... Ima sad jeftinija ponuda za lasersko uklanjanje dlaka na nausnici i bradi...što je fakat prejeftino spram cijene …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.