Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    lia1
    "umijece komuniciranja" izvrsno.....trebalo bi mnogima
  • Default avatar -
    madder
    Knjiga je lijek za dušu.One nam pomažu odletjeti negdje daleko,daleko iz našeg svijeta,isto tako s knjigom možemo progledati,dati svom životu smisao i pomoću njih disati punim plučima..Neke nam pomažu svakodnevno,nekima se vračamo opet,opet i opet i uvijek bi u njima …prikaži još!
  • Default avatar -
    JelenaPS
    Svima se dogode dani kada nam sve izgleda crno...Samo brige i probleme vidimo. Tada nam treba nesto da nas osnazi, da nam snagu i volju da se dignemo i suocimo sa zivotom. A to je knjiga! Treba samo pametno izabrati …prikaži još!
  • Default avatar -
    florivoli
    Što drugo reći nego počnite čitati , ako još niste .Ne znate što gubite .Čitajući upoznaješ sebe , razvijaš svoju maštu ,diviš se divnim piscima .Jednom rječju -UŽIVAŠ!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage čitateljice, u obzir ćemo uzimati samo prijave kroz obrazac na dnu članka, prijave u komentarima nećemo uzeti u obzir. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    smokvica
    ja bih rado sudjelovala u ovoj nagradnjači...ali emogu nači link,pa sam amlo zbunjena:(....koji točno link ili ste ga zaboravili staviti :(
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga smokvica, obrazac za prijavu nalazi se skroz na dnu članka. Pozdrav od Zdrave Krave
  • Default avatar -
    smokvica
    našla sorry danas očito nije moj dan :)
  • Default avatar -
    keke38
    poslana prijava, super izbor knjiga, sretno svima :)
  • Default avatar -
    Raketica
    kad će biti objavljeni dobitnici, igra je jučer završila :)
  • Default avatar -
    Raketica
    A kud je nestala cijela objava, a dobitnici nisu objavljeni :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.