Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar angel13
    angel13
    gledam visinu i težinu...ja sam visoka 162 i imam 50 kg.43 godine...i nisam pre mršava tak da svaki comm je suvišan... .i.dakle o čemu pričamo???....ovdje postoji višak od samo nekih 15 kg....tolko na tu temo.............
  • Default avatar -
    MartyNik
    https://www.youtube.com/watch?v=IqKVlBesypc
  • Avatar Zvonki
    Zvonki
    Najviše ćeš napraviti za sebe ako nastaviš brinuti o svom tijelu kao i do sada i zavoliš sebe takvu kakva jesi :)
  • Default avatar -
    ladyblue
    A ako su u pitanju "lokalizirane masnoće" samo na trbuhu i nigdje drugdje? Hoće li pomoći oko 40 min orbitreka 3-4x tjedno i uz to vježbe za trbušne mišiće? Inače sam vegetarijanka.
  • Avatar maja_zg
    maja_zg
    ovaj članak mi ama baš ništa nije pomogao...pa uopće ne odgovara na postavljeno pitanje :S
  • Default avatar -
    labica
    ovo je moje iskustvo. tek nakon 6 mj. redovnog vježbanja od najmanje sat vremena dnevno tae bo + zadnja 2 mj. oko 30-ak min. trbušnjake i vježbe za leđa sa utezima s time da nisam bila na nikakvoj dijeti trebalo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lisna22
    Mene zanima za koliko vremena mogu skinuti masne naslage na trbuhu ako svaki dan lagano trčim 10 minuta a nakon toga radim vježbe za trbušne mišiće? Hvala unaprijed. :)
  • Default avatar -
    kace
    Ovaj me je članak samo zbunio. Zar ništa sami doma ne možemo uraditi???
  • Avatar mangie
    mangie
    koja glupost od članka,nit odgovora,nit ičega.bezveze
  • Default avatar -
    pepica1
    i što sam saznala iz ovog odgovora ?????
  • Avatar Bucka17
    Bucka17
    što kaže labica: svaki dan po 20-30 trbušnjaka i rezultati su tu. ja sam mjesec dana radila trbušnjake s tim da sam počela sa 20 i svaki tjedan povećavala za5 više. vozila sam i bicikl i šetala po kvartu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    riješiti se kože bez estetskih zahvata.....nemoguće, ja sam rodila dvoje djece i vježbam svakodnevno a uz to nemam puno kila ali trbuh je uvijek tu ,a ovo sa c vitaminom ne pomaže
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.